Macie jakieś śmieszne złote myśli, lub powiedzonka?

Jako że mój ostatni temat, jest z tych foljarskich, i sam jestem foliarzem :wink: to czas na coś bardziej lekkiego, i zwyczajnego. :slight_smile: Ja sobie lubię niektóre zmieniać:

  • Co się odwlecze, to nie u-cc. :slight_smile:
  • Nie ma tego dobrego, co na złe by nie wyszło.
  • Życie jest jak kot, wytaczający arbuza z jeziora.

Jeżeli chodzi o złote myśli, mojego autorstwa, to nie wiem. Miałem kilka zapisanych, ale gdzieś zgubiłem. Nie pamiętam ich, ale był efekt “XD”. Może wasze głowy nie są takie puste, jak moja. :wink:

Kto nie pije temu wątroba gnije
Jeśli coś musisz zrobić dziś, zrób to jutro albo nie rób wcale
Miej wyjebane a będzie ci dane

Chlub w dziób,dziób w czub,czub w słup,słup łup.

image

Z dedykacją?
Wódka twój wróg, więc lej ja w mordę…
Częste mycie skraca życie

Dzięki Bogu, jestem ateistą!

@Bingola, gdzie my jesteśmy :frowning: Co większe niż wesz to do kieszeni bierz.
Jak już się chwalić patologicznie to ja też.

Jak dają – to brać. Jak biją – to wiać! :slight_smile:

Miało być śmiesznie a to raczej tragiczna prawda!
Niemniej,w pełni się zgadzam.Albert prorok bo to dotyczy głównie naszych czasów.Czasu internetu i poprawności politycznej.

Nasz zielony kolega chyba już śpi, bo nam tu żadnego coachingu prowokatywnego w formie aforyzmu nie zastosował.

Gdzieś Ty to znalazła? świetne, ale nie sądziłam, że może być aż tak stare.
P.s. Albercik był wspaniały. Mnie się podoba:
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko?

Jak najbardziej na czasie…nieprawdaż :grinning:

Polemizowałbym. Jeżeli Einstein żyłby w dzisiejszych czasach, to za stosunek do córki i znęcanie się nad żoną spotkałby się co najmniej ze społecznym ostracyzmem, lub nawet z odpowiedzialnością karną a o jego teoriach dyskutowano by co najwyżej półoficjalnie.

O! Nigdy o tym nie słyszałam. To napiszę bezpieczniej: Aforyzmy, sentencje Albercika są wspaniałe. Co do reszty? Masz jakieś źródło informacji? Podaj, poczytam.

Na przykład to pierwsze z brzegu:

Czym chatynka bogatynka, tym radynka …

Tak podobno w alternatywnej rzeczywistosci powiadają, ale nie wiem, czy w to wierzyć… :thinking:

To właśnie w tej alternatywnej rzeczywistości różniczka jest wyniczkiem odejmowanka. :grinning:

Raczej nieśmieszne i nie moje, ale bardzo mi się podobają:
, Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam""
, Historia uczy tylko jednego, że nigdy nikogo niczego nie nauczyła"
,Fałszywy przyjaciel jest jak cień. W słoneczny dzień go się nie pozbędziesz, w pochmurny go nie widać"
,Jest 40 rodzajów szaleństwa, ale tylko jeden rodzaj zdrowego rozsądku"
, To nie lód jest straszny, ale głębia pod nim"

Ciekawe, czy był narcyzem i psychopatą? Bo że skakał na bok to pewne…

Nic śmiesznego ale za to,prawdziwe.
“Kto czyta ten jakby żył podwójnie”.I na jakiejś 90%,autorem tych słów ,był Umberto Eco :innocent: