Macie jeszcze jakieś pytania?

Macie wątpliwości co do niezależności prokuratury?
Wiecie kto rządzi teraz w Polsce?
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26182716,prokuratura-odmawia-wszczecia-postepowania-w-sprawie-biskupa.html#s=BoxOpImg1![](https://bi.im-g.pl/im/f4/ce/18/z26010868IH.jpg)

3 polubienia

Podobno zgodnie z prawem sukienkowi są obywatelami Watykanu. Choć sam nie wiem jak i jakim cudem oraz dlaczego wobec tego mają Polskie emerytury?

1 polubienie

Przyzwolenie na pedofilię.

1 polubienie

Takie coś wrzuciłem tuż przed premierą drugiej części filmu Sekielskich. Miał być żarcik… a wyszło proroctwo… :confused:

2 polubienia

A co, prokurator do spraw rodzinnych ma się wtrącać? Po co prezydentowi dokładać roboty, żeby uniewinniał pedofili i ich ochraniarzy?

3 polubienia

obywatel Watykanu? kpisz czy o droge pytasz?

No cóż, Amerykanie też chcą, żeby ich bazy w Polsce były terytorium eksterytorialnym a żołnierze za przestępstwa na ziemi Polskiej podlegali pod sądy amerykańskie w domu. Myślisz, że PIS się zgodzi? :wink:

Jakieś opowieści o zależności niezależności… Ważne że działa i ma się dobrze.

Już nie mam żadnych.

Kiedyś gdy ktoś chciał ojca grzybka pociągnąć do odpowiedzialności Watykan zakomunikował że wszyscy kapłani w Polsce mają obywatelstwo Watykanu…

1 polubienie

zadna nowosc
jako, ze moj swietej pamieci malzonek byl oficerem NATO (studia) to baza w Rota zwiedziłam. ile diablow sie zmiesci a lebku od szpilki tyle zgodnie z prawam zony polskiej sobie wymyslilam -przyjeli z honorami
dostalismy tlumacza/“opiekuna” hiszpansko jezycznego
samo miasteczko zyje z zolnierzy. jesli chodzi o sprawiedliwosc to Andaluzja - u siebie moga duzo, ale na terenie macho? piwo im moga postawic
a co ciekawe lokalni Hiszpanie nie zdzieraja jesli chodzi o gastronomie. wynajem to ceny spoza ukladu slonecznego.
nie moge odzalowac tylko jednego - w porcie nie bylo wtedy zadnego lotniskowca

2 polubienia

i glupi lud to kupil?

No własnie kupił a ja nadal się zastanawiam jakim cudem. To z tego co pamiętam było przy aferze z “czarownicą”

1 polubienie

tu jest problem nie na zasadzie, ze bylo
prokurator tchorz - bo paragraf wspolsprawstwa jest

Nie tchórz a zwykły piesek łaszący się do nogi pana.

bo lud woli FB i takie rozne zamiast wpisac w przegladarke “obywatelstwo watykan”

1 polubienie

psow nie obrazaj
chihuahua ma wiecej honoru niz polski prokurator

Właśnie k…wa nie działa! Facet złamał kilka paragrafów kodeksu karnego, a prokuratura odmawia wszczęcia postępowania. I tak go będą ścigać jak w końcu pisiackie rządy upadną. Stworzyli takie przepisy, że po odejściu Ziobry będzie można pisiackich prokuratorów ekspresowo wsadzać.

2 polubienia

tu bym polemizowala - prokurator w kazdym systemie bedzie mial sie dobrze

Teraz dobrze mają się tylko prokuratorzy wysługujący się komunistom albo Ziobrze.