Macie - miewacie problemy z kręgosłupem?

Sam celowo nie napisałem że przepuklina kręgosłupa, ale tak teraz solidarnie żeby ci nie było smutno :crazy_face:

1 polubienie

Ojejjjjj!!!

1 polubienie

no i ogon w stanie szczątkowym?

2 polubienia

Pewnie nie jest idealny, kiedyś lekarz mi baardzo dokladnie go obejrzał i stwierdził, że jest bardzo bardzo delikatna skolioza, ale tak delikatna, że nikt inny jej nigdy nie zauważył. :wink:
Ale śpię od ok. 2 lat bez poduszki, bo inaczej czasem bolą mnie plecy, zwłaszcza, że mam tendencję do spania na brzuchu i rozciągliwe plecy, więc inaczej czasami jestem w stanie dopiero rano zdać sobie sprawę po bólu pleców, że spałam w dość hm, akrobatycznej pozycji :sweat_smile: a przy spaniu bez poduszki raczej nie ma z tym problemu.

1 polubienie

@vera223 nie wazne kto z kim spi i w jaki sposob
byle spal wygodnie :wink:

2 polubienia

Na brzuchu spać jest mega niewygodnie, wszystko przepada na klatę, mięśnie i ścięgna są napięte, i trudniej się oddycha, ja wytrzymuję max 30 min

Ja inaczej nie usnę. Tylko na brzuchu.

1 polubienie

A ja w pozycji mumia, brzuszkiem do gory. Tylko podobno strasznie chrapie :upside_down_face::rofl:

1 polubienie

To ja się boczkiem do was wcisnę… :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_winking_eye: :wink:

2 polubienia

Macie. Dyskopatia dwóch kręgów szyjnych i nienaturalna lordoza.

1 polubienie

Lordoza szyjna, lędźwiowa? lędźwowa bywa seksowna… antysocjalista wie coś na ten temat… ja ćwiczeniami ją sobie pogłębiam… lepiej tyłek wygląda :smiley:

1 polubienie

Szyjna- przepuklina, czyli dyskopatia.
Tak. Lordoza lędźwiowa, zgadza się, tak to właśnie wygląda… ło… seksownie.
Wiele kobiet to zdjęcia wypina tyłek, wtedy talia się optycznie zwęża, tyłeczek podnosi. Ja to mam dzięki lordozie :rofl:

1 polubienie

Nadnaturalna nie wygląda dobrze - byle nie przeginać…większość lasek które ma dupsko wypukłe mają też lordozę :joy: Zobacz te co ćwiczą na siłowni na yt…:smiley:

1 polubienie

Problemy miał zawsze Duda. Prześwietlił go Kamiński. A co do problemów no wzrost i waga swoje robią. Bardziej to ścięgna ale boli.

2 polubienia

A po co mam oglądać? Nawet teraz z nadwagą u mnie to widać. Nie jestem jakaś pokrzywiona, stary mówił o mnie, kobitka z wcięciem i wygięciem.

1 polubienie

Za to facet z lordozą lędźwiową nie wygląda za dobrze… osobiście uważam, że facetów bardziej kręci wcięcie i wygięcie niż wielkie cycki.

1 polubienie

Ja to potwierdzam. Moje piersi (kiedyś) to A w porywie do B :rofl:
Teraz mogę to napisać, było minęło, wielu facetów zalecało się do mnie z powodu figury, a konkretnie tego wcięcia i wygięcia. Nawet mąż widząc mnie 1 raz, szepnął do swojego szwagra, że taka dupeczkę musi wybzykać :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

No ja widzę gdzie ucieka ich wzrok… lubię poobserwować samców w akcji… prostactwo z nich wyłazi…

1 polubienie

Natura, to tylko natura :wink:

1 polubienie