Macie ochotę na dietę?

3 polubienia

Na serio…NIC nie rozumiem.Wiec chyba nie dotyczy.

1 polubienie

Bo to żart DLA GRUBASKÓW!
image

4 polubienia

Grubasy będą mieli przesrane nawet podczas epidemii zombie. Jako osoby tłuste i powolne będę ginąć pierwsi.

1 polubienie

Jestem na diecie :slight_smile:

2 polubienia

Właśnie zjadłam pół tabliczki czekolady, popiłam ‘kapuczino’ z mg i wszamalam kilka herbatników :smiley:

2 polubienia

Dopoki nie spadam z łóżka z dwóch stron to jestem szczupła :grin:

6 polubień

Jak będę chciała poćwiczyć hula hop, wezmę je i okaże się, że ono (to kółko)… pasuje, to wtedy się zastanowię :wink:

5 polubień

Za to kto nie ma brzucha ten słabo r… :wink:

4 polubienia

Mam czy nie mam ale zawsze na jakiejś jestem - raz żeby przytyć a raz żeby schudnąć :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Dobre! :joy:

1 polubienie

Ja najczęściej na obrotowej . Gdzie sie nie obróce tam coś zeżrę…

6 polubień

Bo tak : jak powiedzieli ze objawem virusa jest brak smaku, razem z kolezanką zaczelysmy testowac czy mamy smak. Raz kanapexzkę, raz seniczek i tak caly dzien. Bo kto wie moze wlasnie stracilysmy smak?

7 polubień

To natychmiast muszę sprawdzić jak u mnie z tym smakiem. Masz rację. Z covidem nie ma żartów. Trzeba sprawdzać :thinking:

6 polubień

O widzisz! Ja tez tak pilnuje zeby sie nie rozchorowac.:grin:

4 polubienia

Chyba jestem jeszcze zdrowa. Smak chałwy na razie odczuwam normalnie. Jak skończę, to sprawdzę czy snickers smakuje tak jak zawsze.

5 polubień

Śliwki, banan,płatki czekoladowe,kabanos…smakują jak zawsze a nawet bardziej :upside_down_face:

5 polubień

To ewidentna oznaka zdrowia. Powinnaś nadal tak skrupulatnie testować. Ja też to zrobię. Ihtiel świetny pomysł podsunęła :wink:

3 polubienia

A teraz po tej chałwie kabanos jakoś dziwnie mi smakuje. Muszę wziąć drugiego, żeby się upewnić, że na pewno nie tracę smaku.

5 polubień

Koniecznie :grin:

3 polubienia