Macie synów?

Syn szwagra dostał wezwanie do… WKU (Dla młodzieży tłumaczę, na komisję badającą zdolność do służby wojskowej). To cały ten macierewiczowy WOT nie obroni przed (ś)wirusem?

2 polubienia

Na wszelkie wezwania do WKU wysyłałem matkę. Matka nie może być postawiona do odpowiedzialności za fałszywe zeznania, broniące jej dzieci.
I wymyślała. Syna nie ma, syn gdzieś wyjechał i nie wiem gdzie, a wogóle, to ja nie jestem do końca pewna, czy on jest moim rodzonym synem. A testy DNA drogie.

.czołgistą nie zostałem.

5 polubień

Jak co roku o tej porze każdy w tym wieku…

Bo to jest obowiązek. Samo wojsko jest nieobowiązkowe.
Dziwne. Ja czytałem że z powodu koronawirusa kończą z tym pokazywaniem jaj starej lekarce.

Czy to ma jakis zwiazek z koronawirusem?
Bo juz sie gubie
Moj syn odmowil sluzby wojskowej, ale musial rok zaliczyc jako sluzbe cywilną - przewaznie w domu seniorow. Obecnie wojsko juz nie jest u nas obowiazkowe

1 polubienie

W Polsce też nie jest, dlatego mnie to dziwi. W Kandzie takie coś jak poborowi nie istnieje, armia jest w 100% zawodowa. W US gorzej, tam na wypadek wojny każdego można powołać do wojska.

4 polubienia

@Szczery_do_BULU
No coz, w Turcji i “okolicach” robi sie nieciekawie. Niby daleko a jednak…

1 polubienie

Strzelając z armat… :rofl:

1 polubienie

A tankistą?

3 polubienia

starszym kanionierem też nie

2 polubienia

Mój syn tez dostał wezwanie. Z ciekawości puścił sobie odcinek Czterdziestolatka jak go wzięli do woja. Nie jest tak źle, powiedział.

1 polubienie

Ojejjjj!

Przypomniało mi się: Tawariszcz liejtnant giermańskije tanki uże poł kiłamietra ot nas.
– Tagda wazmi granatu i razgrami!
wraca Wania i lejtnant pyta:
– No i szto?
– razgramił !
–tagda pałażi granatu na połku.

1 polubienie