Mądrze jest wierzyć lekarzom w ich rzetelność?

https://portal.abczdrowie.pl/nikt-nie-kaze-mezczyznom-usuwac-prostaty-profilaktycznie-w-przypadku-macic-lekarze-nie-maja-juz-takich-skrupulow-doktor-szymanowski-o-grzechach-polskiej-ginekologii

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Nie wierze im,i dlatego nie bywam u nich.

1 polubienie

Profilaktycznie niczego nie nalezy usuwac… Z drugiej strony zupelnie nie rozumiem dlaczego wiekszosc kobiet jest tak przywiazana do swojej maciy. Nie mowie oczywiscie o kobietach w okresie rozrodczosci…

2 polubienia

Każdy jest bohaterem, póki jest zdrowy. Gdy byłem dzieckiem, lekarze uratowali mi życie, żyję, więc dzięki nim. W późniejszym życiu kilka razy ratowali moje zdrowie. Aktualnie, bez lekarzy nie byłoby mnie ani tutaj, ani gdzie indziej. Niedobrzy ci lekarze, oj niedobrzy…

5 polubień

Wystarczy, że ciemnemu ludowi przepiszą (lub zalecą) medykamenty obniżające gorączkę, i już mają dozgonne źródła do żerowania z jego nowotworów i innej utraty zdrowia, bo trudno o coś bardziej zbrodniczego, niż zbijanie gorączki.

Gdybys byl na moim miejscu,zmienil bys zdanie.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zależy jak kto trafi. To, że w medycynie bywają dziady, nie lekarze, to ja wiem i też przekonałem się o tym. Ale wrzucanie wszystkich do jednego wora jest mocno niewskazane.
Najlepiej, wzorem harmonika, w ogóle zrezygnować z medycyny?

5 polubień

Zgadzam sie z Toba,nie mozna,nawet nie wol o wszystkich wrzucac,do jednego wora.
Ot mialem widac pecha,trafiac na paprokow.
A harmonik tylko innym radzi leczyc sie owocami i woda,sam zasuwa do lekarza.
W tej sprawie nikomu,nie doradzam,ani nie odradzam,kazdy ma swoj rozum.
Sa sytuacje,gdzie interwencja lekarza,jest nieunikniona.

3 polubienia

Widzisz, Leoś, gdyby nie błędna diagnoza i, niestety, niefrasobliwość mojej żony, pewnie żyła by do dziś. Ale na świecie jest mnóstwo ludzi, którzy cieszą się zdrowiem i życiem dzięki lekarzom i medycynie. I nauce, która tę medycynę ciągle rozwija. O wiele, wiele więcej jest tych uratowanych, niż tych, których medycyna skrzywdziła.

3 polubienia

Ja nikomu nie odradzam wizyty u lekarza w skrajnych przypadkach,tez z nich korzystam
Tyle,ze mam sporo przykrych doswiadczen,dlatego dokad moge omijam lekarzy.
Ale to moja prywatna sprawa,
U mojego syna,dwie operacje,pewnie uratowaly mu zycie,byl kilkuletnik chlopcem.
Teraz to 32letni okazaly facet.

2 polubienia

Ludzka medycyna umożliwiła patologicznej ludzkości być coraz bardziej patologiczną. Czy należy ją za to chwalić?

Przejrzyj sie w lustrze i ocen sam.

A wg mnie, jest więcej tych, którym medycyna zaszkodziła, nawet jak większości potem przedłużyła życie.

Przez całe wieki, tak. Medycyna bardziej szkodziła. Aktualnie jest dokładnie odwrotnie.

1 polubienie

Nie zgodzę się z Tobą. Fakt, medycyna potrafi pomóc, ale przez błędną filozofię leczenia, w tym szczepienia, i przez błędne procedury, tworzy coraz słabsze pokolenia, coraz bardziej zależne od medycyny. Błędne koło, choć medykom to się może podobać.

Te słabsze pokolenia są coraz większe i coraz dłużej żyją.

2 polubienia

Ale to nie idzie w dobrym kierunku.

Na 200 mln plemników w wytrysku, tylko jeden jest wykorzystywany do zapłodnienia, a 199 mln karmi bakterie lub makrofagi układu immunologicznego. Tylko tak to jest prawidłowo, harmonijnie. Wówczas selekcja zapewnia rodzenie się najzdrowszego potomstwa.

Natura jest rozrzutna.

Wszystko idzie w prawidłowym kierunku, bo i tak na końcu nieharmonijną ludzkość czeka zagłada i DSHN pozbędzie się wreszcie ludzkiej patologii.

2 polubienia

Oczywiscie!!!

1 polubienie