Makijaż

W życiu nie wygląda dobrze!
Tylko żaby mogą się tak malować :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Przy opadającej powiece nie robi się krechy, bo się załamuje można ewentualnie strzelić sobie roztartą, żeby zaznaczyć linę rzęs.

2 polubienia

Co chcesz fajnego? Cienie, pudry, maskary, róże, rozświetlacze, brązery? Wiesz ile to pisania :joy:

1 polubienie

Przy opadających też czasem fajnie wyglądają zabawy cieniami na powiekach :slight_smile:
No i zalotka, żeby za to unieść rzęsy.

2 polubienia

Puder poproszę!

1 polubienie

Przy opadającej powiece musisz namalować nowe załamanie, bo jak zrobisz normalny makijaż i otworzysz oko, to powieka wszystko zasłoni.

2 polubienia

Jak to dobrze, że mam bezproblemowe w makijażu oczy :joy:

1 polubienie

W płynie, czy sypki drogeryjny, czy z wyższej półki?

1 polubienie

Płyn.
Drogeryjny i z wyższej półki .

1 polubienie

To ten, ja może dokleję tam pytanie o ulubione kosmetyki do makijażu, może być fajnie

1 polubienie

L’oreal, one najlepiej kryją, ale mają słaby wybór kolorów.
MaxFactor też mogę polecić.

To może ja pójdę najpierw z psem, bo to temat rzeka :joy:

2 polubienia

To dobry plan :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Ja już wyżej dodałam mój ulubiony, podkłady mineralne, 2 marki, które są absolutnie super.
Ale mogę zaraz lecieć z innymi produktami :wink:

2 polubienia

Roznie, ogolnie staram sie nie wygladac na klauna

4 polubienia

Tylko dwa razy mnie umalowano.Na impreze prebierana…Oraz w TV,przy okazji 1 z 10…A potem ten tynk sie na Tobie topi pod reflektorami…

4 polubienia

Kup sobie na początek tę paletę nią sobie krzywdy nie zrobisz, bo jest bardzo naturalna.
Ma cienie matowe jak też satynowe co ułatwia blendowanie i nie zrobisz sobie plam, ale musisz sobie kupić pędzelki, bo nimi lepiej się nakłada/blenduje niż pacynkami.
image
Zoeva :wink:

2 polubienia

:rofl:
Przeczytalam: Puder plus masakra…

1 polubienie

Zoeva.
Koduje !
Opinie bardzo dobre!

2 polubienia

Masakrę, to ja umiałem nieźle komuś na facjacie zrobić łącznie z tęczowymi obwódkami wokół oczu, sam też nieraz tak miałem. Ale to chyba w tym pytaniu nie o to się rozchodzi? :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 polubień