Mam grypę

To jest psucie piwa.

Nastepny sie znalazl. @birbant placze, ze ciasto piwne to marnowanie piwa, teraz Ty…
Dla zdrowia mozna sie poswiecic. Ostatecznie uzyc czerwonego wina, tez zadziala. A do ciasta dolac bezalkoholowego. Moze wtedy nikt nie bedzie plakal.

2 polubienia

Bo to jest marnacja niepomierna. :grinning:

A ja miałam grypę raz w życiu, w wieku 7 lat :stuck_out_tongue:
Ale mnie też ostatnio coś grypopodobnego próbowało wziąć, ale skończyło się na wypiciu herbatki z miodem i sokiem malinowym, ciepłym ubranku, pójściu spać na 12 godzin i wirusy zrezygnowały z oblężenia przed rozpoczęciem go :wink:

3 polubienia

A kurkuma i imbir? :yum: one mi się pierwsze kojarzą z rozgrzewającymi przyprawami.

2 polubienia

Chyba nigdy nie miałam grypy (takiej naprawdę…)!

1 polubienie

Tez moze byc, większość egzotycznych przypraw rozgrzewa. Galka ponoc jest też bakteriobójcza, a w nieco wiekszych ilosciach trochę ogłupiacz, wiec jak w kosciach lamie podczas grypy moze przypadkiem pomoc.
W ogole wychowani na cudownych drogich pastylkach zapominamy o wspomagajacej roli ziol.
Inna sprawa, ze tylu legend miejskich co o ich wspanialym działaniu to nie znajdziesz. Szybko to działają tylko te trujące :money_mouth_face::smiley::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Moja znajoma Rosjanka zawsze mi radziła żebym sobie klatke piersiową wódką natarła :joy: próbowałam kilka razy i w sumie te opary tak fajnie działają… :stuck_out_tongue:
Rosołku bym Ci nagotowała…

2 polubienia

Ja zawsze kiedy jestem chora piję miksturę z kurkumy, imbiru, cytryny, miodu i czosnku. Rozgrzewa!

2 polubienia

Na grypę najlepszy jest rumianek!
Rum sie wypije,Janek wyrypie i po grypie. :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Ale to diabel, musialby nie rumjanek a rumjanka zastosowac.
A najlepiej koktajl piekielny z czystej wodki i Lilith. :imp:

2 polubienia

Golf warcaby do widzenia
Potrzebuje wyleżenia

:cricket_bat_and_ball: :ping_pong: :wave:

Ludki z tego portalu często nie zdają sobie sprawy, że są mimowolnymi pomocnikami w wymyślaniu kalamburów i innych zagadek.
W tym miejscu wszystkim za to dziękuję

4 polubienia

Też nieraz czerpałem inspirację od naszych pytoludków.

1 polubienie

Bo to w gruncie rzeczy pożyteczny lud jest :slight_smile:
Czym czerpałeś te inspiracje? Bo ja najczęściej obiema “ręcami”.

1 polubienie

I temy mojemy resztkamy, co je pod deklem jeszcze mam… :sunglasses:

2 polubienia