Mam grypę

Umieram :face_with_thermometer: :hot_face::skull:
Miło bylo was poznać

3 polubienia

Wejdz do piekła i wygrzej się tam tzn. zregeneruj i wracaj zdrów.

4 polubienia

Nie mogę. Zarażę ich. Muszę pozostać wśród śmiertelników.

1 polubienie

Zarazic chcesz nas???

1 polubienie

Wolę was. Zasługujecie na to. Za Australię i inne grzechy.

Diabelska grypa. Dżuma to przy tym pierdnięcie myszy

2 polubienia

Jaki alkohol nadaje się do leczenia grypy?

1 polubienie

Paracetamol, sok malinowy i pod koldre. Grypa musi byc wypocona.
Co prawda wiecej rad nie udziele, bo w zyciu na grype nie chorowalam, a infekcje wirusowe, nawet katar to u mnie trzy, cztery dni. A i jeszcze rosolek, miod i czosnek. Dobrze robia na gardlo.
Mleka od wscieklej krowy nie polecam.

2 polubienia

Przegotowany.

Likier leczniczy Genepi… ( nie wiem czy dobrze zanotowałam nazwę, pychotka ).

1 polubienie

Liczyłem na czystą wódkę.

Tylko i wyłącznie. Walnij kałamarza. Drugiego dolej (tak ze 2 setki) do herbaty z 3 łyżeczkami cukru. Jutro jak młody bóg, tzn. szatan będziesz.

3 polubienia

Jesli to grzane piwo z galka muszkatolowa, zielem angielskim i odrobina cynamonu - te przyprawy maja dzialanie rozgrzewajace.

1 polubienie

Mam w piwnicy inne zioło. Nie angielskie. Jamajskie.

3 polubienia

Ziele angielskie w świecie znane jest jako pieprz jamajski. A zielsko, o ktorym piszesz to pochodzi z Dalekiego Wschodu. Kto wie, moze trzej magowie oprocz kadzidel i mirry cos tam jeszcze Maryi dostarczyli?

2 polubienia

Na grypę najlepsza jest herbatka konkretnie łyżeczka, do tego tyle samo miodu, ząbek czosnku, plasterek cytryny, mogą być dwa. Wszystko zalać pół litrem wódki, pić z umiarem … Byle się zmieścić przed pierwszym pianiem koguta … Rano wyleczony :crazy_face:

4 polubienia

Rano to sie kacem martwisz nie grypa.

2 polubienia

Eee, poczekaj, co Ci szkodzi!!! :rofl:

Kieliszek 25 cl. 0.7 litra wódki. Najlepiej polonaise , ale chyba już nie robią. Ręczny młynek do pieprzu. Co 15 minut nalewasz kieliszek i dosypujesz szczyptę świeżo zmielonego pieprzu (i oczywiście konsumujesz). Po dobie kuracji jak ręka odjął.

1 polubienie

A to tez ładne. :rofl: