Mam ochotę na...., ale

Ja też chcę TAKI!!!

Z chęcią się dołożę…

Też tak mam (ostatnio orzeszki nerkowca…)!

2 polubienia

Mam ochotę na piwo, ale piwo już się pije :stuck_out_tongue:

2 polubienia

To pij szybciej!!!

1 polubienie

W ogóle to powinienem spać, ale właśnie ochoty nie mam. Muszę się wyciszyć po imprezie, którą skończyłem ze dwadzieścia minut temu :slight_smile:

3 polubienia

Robię co mogę :slight_smile:

1 polubienie

Aaa kotki dwa… :grinning:

2 polubienia

Spoko, będziesz sobie spać całą niedzielę… :grin:

1 polubienie

To nie zadziała. Muszą zejść emocje, muszę się wyciszyć. Dużo osób było i bardzo udana imprezka, to naładowany energią z parkietu jestem :slight_smile:

1 polubienie

Nie do końca, jutro muszę trochę porządków zrobić w muzyce…

1 polubienie

I tak masz łatwiej ode mnie, bo ja teraz muszę powolutku i delikatnie wczołgać się pod kołdrę, żeby przypadkiem niechcący nikogo nie obudzić, bo jak obudzę, to na pewno sobie nie pośpię :joy:

2 polubienia

Ja to wracam, to sobie w drugim pokoju piwko odpalam. Trochę w necie podłubię. Do łóżka nie idę wspólnego, bo obudzę na bank… i będą fochy… co poradzić, taka praca.

1 polubienie

Ale to jak się wyśpisz!

1 polubienie

W drugim pokoju. Dziś było dużo ludzi, więc myślę że jeszcze z godzinkę, może półtorej, będzie adrenalina schodzić i dopiero wtedy spanko

1 polubienie

To popijaj jednak spokojnie. Przez tyle czasu się wyciszysz… Idę spać, pa!

1 polubienie

Pa :slight_smile:

1 polubienie

Widać @kaziu że ich potrzebujesz więc nie uciekaj za bardzo, a przyjdzie taki czas że znów Ty za nimi ganiać będziesz. Trzymaj się.

1 polubienie

A teraz, to mam ochotę na piwo i już otwieram.

Mam ochotę trochę pospać, ale jak teraz pośpię, to mogę mieć w nocy kłopoty ze snem :cry:

2 polubienia