Mam ochotę na...., ale

Zdarza mi się nieczęsto że zrobię coś do zjedzenia, i potem to oglądam ze 2 dni. Dlatego słucham się swego organizmu

1 polubienie

Cześć! Zaczynam przerwę… :grin:

1 polubienie

Jakies dobre,czerwone wino…Niestety,teraz az do urlopu za 12 dni,pracuje bez przerwy.

A może w twoim przypadku chodzi o działanie tarczycy?
Dzisiaj TYLE w mediach o tym mówią
-kobiety tyją przez niedoczynność,a panowie może chudną przez nadczynność??

1 polubienie

Mam ochotę trochę pobiegać, ale mam złamaną nogę :hot_face:

1 polubienie

Glodnemu zawsze ten chlebek na mysli…Co nabroilas,he? :wink:

1 polubienie

Coooo?

1 polubienie

biedactwo, co sie stalo?

1 polubienie

Schody, schody, schody !

4 polubienia

Ty już wiesz Birbuś, dzięki za telefon :kissing_heart:

1 polubienie

Rymsnęłam na ostatnim schodku okonku.
Jeszcze zdążyłam na marsz tóg pójść i tak tę nogę sforsowałam, że nawet mi nie mów…

1 polubienie

To Ty musialas chyba bardzo sie spieszyc albo schody byly jak w lodzi podwodnej…
Ja to mam jednak szczescie…Przez cale zycie nigdy nic nie zlamalem choc na rowerze jezdze w stylu S.Szozdy a w pilke gralem ze 20 lat…
Kuruj sie i…pamietaj czego Ci swiatecznie zyczylem :slightly_smiling_face:

3 polubienia

ja tez nie tak dawno przelezalam dwa miesiace w gipsie przez schody - nie dosc, ze zlamanie to jeszcze naderwane sciegno.
trzymaj sie i nie daj nudzie, bo jak czlowiek ma klopot z chodzeniem to cholery mozna dostac.

3 polubienia

Ja się zawsze bardzo śpieszę i pod nogi nie patrzę w dodatku, jak ten struś pędziwiatr lecę przed siebie :stuck_out_tongue:
I teraz mam za swoje.
No i pamiętam a jakże, dzięki, duża buźka ! :blush:

3 polubienia

Pamiętam dokładnie okonku jak o tym pisałaś.
Prawda, już bym wolała z ręką mieć kłopoty (lewą ! :sunglasses: ) , bo zawsze tą drugą coś tam zrobisz.
A tu bryndza, nawet wyjść nie można normalnie, tylko kuśtykam jak ostatnia sierota :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Aszka…:frowning:

1 polubienie

Mam ochotę jechać gdzieś odpocząć ale nie ma na to szans na razie …

Boli… :frowning:

Masażem można zlikwidować trochę ból, poprawić krążenie, wyleczyłam masażem wczoraj nogi własnej matki, ale u niej to reumatyzm… ból pojawia się i znika, ale zaraz Ty masz gips…hmmm ?

2 polubienia

pilnuj tylko czy nie puchnie.
a na bol to dwie metody - albo procha, albo sete - to drugie odradzam, bo moczopedne.

1 polubienie