Mamy datę końca świata

To nie uderzać… :stuck_out_tongue:

Dozyjesz, medycyna robi postepy, przeszczepią Cie do lazika i jeszcze na Marsa polecisz.
image

2 polubienia

Ja mam za sobą lata wczesne,90-te i operowanie milionami.Nigdy juz milionerem nie będę ale wrazenie zostało :blush:
W 1986 zarabialem trzykrotną średnią krajową…Wychodzi na to ze sam siebie rozpieściłem…

2 polubienia

Ja za chwilę będę .

1 polubienie

Ani nie są ekologiczne.

2 polubienia

Oczywiście że nie. Za 30 lat będzie ludzkość szukać czegoś alternatywnego i odkryje diesla…

4 polubienia

hahaha!! Dobre.

Można też takie wózki na drogi, jak kolejowe drezyny ręczne. Czasy Jaskiniowców nadchodzą… jabababa duuuu…!!! :grinning:

4 polubienia

A takiego steka z brątozaura byś nie zjadł?

Z brontozaura? Czemu nie. Byle samemu nie zostać takiem stekiem dla tyranozaurusa…

Ale oni mieli insekta po kilo żywca.

3 polubienia

Wystarczą "pacyfisci"rodem z Francji i Niemiec.
Pod ruskim butem jedyne czego nie bedzie brakowac to pluskwy i wodka.

4 polubienia

I ta cała antifa.

No przecież to taka stymulacja, żeby wyjśćze strefy komfortu już dziś. A do strefy komfortu mieszkańców Ukrainy weszło to towarzystwo, które wywiozło im pralki do siebie. :confused:

3 polubienia

Ale u nas? Masz taką wiedzę? bo ja pracuję w firmie w której jestem… jedynym Polakiem

Taki brontek to i pchly wielkosci kozy mogl miec
A wczesniej?

2 polubienia

Jak się II wojna skończyła, to na zachód od Wisły zabrali wszelkie tory kolejowe i przewody wysokiego napięcia, Niby do pozłocenia i wyprostowania w ramach bratniej pomocy, ale do dziś nie oddali… :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Właśnie o takich pchełkach pisałem…

1 polubienie

Da sie zawekowac :rofl:

2 polubienia

Odsuwając żarty na bok to sytuacja dzisiaj jest tak nie stabilna że czort wie co się jeszcze wydarzy ale na pewno PiS właściwie prezes światem rządził nie będzie

4 polubienia

Harmonijnie… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Dawno nie widziałem już tego określenia wracają wspomnienia

3 polubienia