Mamy tutaj jakiegoś fana Elona Muska?

Jesteśmy w takiej sytuacji, że tylko Nowe Technologie mogą nas uratować niestety, ale też zniszczyć :confused:

Nie badz taki pewien, w Amazonii tez zyja ludzie. Bez nowych technologii, a Ty tam w tym zielonym piekle jakbys ze dwa dni przezyl to bylbys prawie komandos.
Technologia to dobra rzecz, ale z czasem to sie psuje i potrzeba magika do naprawy.

1 polubienie

Chodzi o to, że np trzeba produować tanie samochody na wodór, żeby zastąpić lub ograniczyć ropę i gaz … Tak samo mamy problem z metanem w atmosferze i musimy myśleć jak go rozwiązać…

Produkujemy już plastik, który się rozkłada po kilku miesiącach a nie x latach w środowisku naturalnym lub urbanistycznym …

A po co produkowac samochody? Hulajnoga nie wystarczy? :grinning:

1 polubienie

Nie jestem żadnym fanem wspomnianego osobnika …

To tak, gdyby ktoś miał wątpliwości.

2 polubienia

Po twojej wypowiedzi wnioskuje, że masz do niego negatywny lub co najmniej neutralny stosunek :thinking:

Jest jeszcze jedna możliwość.

Mój stosunek do tego osobnika jest nieokreślony.

2 polubienia

A interesujesz się chociaż tym co robi w kontekście kosmosu ?

Wiem co robi, ale specjalnie nie szukam na ten temat informacji. Dowiaduję się o jego poczynaniach niejako przy okazji oglądania lub słuchania tego, co mam w swoich subskrypcjach.

2 polubienia

Fanem Muska nie jestem, ale podziwiam go za to co osiągnął dzięki intelektowi i pracowitości.

2 polubienia

Przede wszystkim wyobrazni i checi podjecia ryzyka.

2 polubienia

Wyobraźnię i chęci podjęcia ryzyka mają również domorośli kaskaderzy w jutuba, ale rozgłos o nich jest bardzo krótkotrwały :wink: . Z tego co tu i ówdzie czytałem o Musku, jest typowym pracusiem, dodatkowo ma głowę na karku. Pierwszego lepszego wizjonera jego wizje mogą prowadzić do zaangażowania się w nierealistyczne przedsięwzięcia. Jednak wizje Muska opierają sią na analizie i znawstwie tego, w co się angażuje.

2 polubienia

Ja nie biore pod uwage harmonijnych mrzonek przecież ,:wink:
Jest to czlowiek, ktory wie jak wykorzystac system do swoich pomyslow. I dobrze, ze tacy są. Inaczej nie mozna wykluczyć, ze bylibysmy jako gatunek wytępieni. Poza tym teoria ewolucji obowiazuje cały czas. Ludzie tez sie zmieniają. Tylko nie u wszystkich to idzie w mózg.

3 polubienia

To możesz opisać więcej co osiągnął, bo ja oprócz tego, że inwestuje w kosmos to w sumie nic więcej nie wiem :confused: ?

1 polubienie

Nie chce mi się czytać :confused: :see_no_evil: :man_shrugging:

A tutaj co JB uważa o kryzysie Białoruskim i co on pokazuje względem UE :see_no_evil:

Właśnie trafiłem na to:

Jego motywacja zajmowania się kosmosem jest zupełnie apolityczna. On po prostu wierzy w możliwości biorące się z rozwoju nad kosmicznymi badaniami i to go szaleńczo już kręci.
Inni zawsze zajmowali się po to, żeby ewentualnie wywołać jakąś wojnę co najwyżej.

2 polubienia

Wiadomo, że zyski są najważniejsze, ale w między czasie jest to też bardzo korzystne dla Stanów Zjednoczonych :slight_smile:

1 polubienie