Mamy tutaj jakiegoś fana Elona Muska?

Myślę że z badań kosmicznych wynikają potężne koszty i dlatego w między czasie dorabia sobie na TESLI, a kiedyś żeby wyruszyć w tą astronomiczną wędrówkę to zrobił majątek na pay palu.
O zyski mu raczej nigdy nie chodziło…
Przecież na tych rakietach, które mu się porozbijały musiał dużo stracić

2 polubienia

A TESLA to też od Elona Muska, bo się delikatnie pogubiłem :thinking: :man_shrugging: ?

Haha, to mało o nim wiesz. Pogrzeb na Internecie. Coś ci może znajdę.

Oto i link do Wiki.

1 polubienie

Ten link to mi już okonek wstawiała, ale spoko - dopiero teraz zajrzę haha :smiley:

1 polubienie

A tutaj o zmianach w polityce zagranicznej za Joe Bidena i co nasz rząd na to:

A tutaj o ostatniej wojnie pomiędzy USA i Chinami, kiedy Chiny były sporo słabsze jeszcze wtedy:

Kolego wojny sa wieczne

1 polubienie

Szkoda, że Amerykanom nie udało się wtedy zjednoczyć obu Korei pod swoim protektoratem na podobnych zasadach co Japonię :confused:

Ale niestety za bardzo się zdemobilizowali :confused:

Teraz jest już chyba za późno no chyba, że Amerykanie by z Rosjanami się mocniej zaczęli dogadywać, ale i wtedy nie byłoby już pewności :confused:

A tym czasem Chiny wchłonęły już HongKong i teraz mają chrapkę na Tajwan :confused:

Ale Trump czasem ciepło wypowiadał się o obecnym Ir senie u władzy także jak dla mnie to Korea Północna powinna się obecnie bać przede wszystkim Chin także jakoś mnie to nie szczególnie dziwi …

Trump ma swoja historie na szefa sie nie nadaje
Ma szczescie, ze Keneddym nie jjest

1 polubienie

Ale i Afrykę już powoli zdobywają… to jest inwestycjami, którymi wmanipulowują różne kraje. W Europie też coś na Bałkanach spróbowali. Zaczęli budować autostradę za którą powoli jeden kraj już się nie może wypłacić. Chyba Czarnogóra, chociaż nie pamiętam.
Chiny mają zwyczajnie dużą nadwyżkę pieniądza.

1 polubienie

I dobrze dla Europy, że inwestują Chińczycy w Afrykę, bo się wiele niekorzystnych dla Europy zjawisk tam zaczyna dziać, a tak możemy wspólnie w miarę z biedy ten kontynent wyciągnąć równocześnie sami się na tym rozwijając w ten czy inny sposób :slight_smile:

Turcy zamknął nam dziurę w Afryce jaką jest pogrążona w wojnie domowej Libia … Francja musi w poniższych krajach zrobić porządek wraz z Czadem chociaż nie wiem co tam się ostatnio dzieje

No i najgłośniej jest ostatnio o ISIS w Mozambiku :man_shrugging:

@Zatroskany jeszcze pomysłu na połączenie mikro i makro swiata nie wymyslono, aczkolwiek zderzacz hadronow ponoc dziala :rofl::heartbeat:

2 polubienia

A tutaj na temat powrotu na Wenus…

1 polubienie

Kolego, moja pierwsza wyprawa na Wenus to Asrtronauci Lema. :stuck_out_tongue_winking_eye::heart_eyes:

2 polubienia

Nawet nie wiedziałem, że jest taka lektura :man_shrugging:

Lem?
Jestem Lemo-niada
Poczytaj sobie

4 polubienia

Kto czyta nie błądzi :stuck_out_tongue_winking_eye::frog::heart_eyes:

2 polubienia

Trzeba się wziąć za stare lektury, bez końca odkładane. Dzięki za inspirację.

Kto czyta, nie błądzi po gwiezdnych przestworzach :yum:

3 polubienia

Cudza wyobraźnia i umiejętności sa inspiracją, :joy:

3 polubienia