Marsz, marsz

Obejrzalem chyba wszystko co jest obecnie dostepne…
Z jednej strony znowu dochodze do wniosku ze Bismarck mial racje…A z drugiej…Na serio zal mi ludzi ktorych intencje sa jak najlepsze a wraz z wieloma innymi,padają ofiara kiboli oraz pospolitych bandytów.
Tych bandytow jest stosunkowo malo.To widać wyraznie…Ale co z tego skoro policja nie robi doslownie NIC?!
Ja jako obywatel mam prawo domagac sie bezpieczenstwa w kraju w ktorym zyje.Tym bardziej ze placenie podatkow powinno byc przede wszystkim na policje i wojsko.Takze sądownictwo.
Tymczasem ten rząd doprowadza do calkowitego upadku praworządnosci w Polsce.Wszystko ze świetem niepodleglosci,staje sie karykaturą tego czym byc powinno.Wstyd taki ze az mam łzy w oczach…

4 polubienia

Zdziwilabym sie gdyby nie skorzystal z okazji.

Jak był protest aborconistek też się tak zżymaliście na uczestniczki?

Nie porownuj…

1 polubienie

Gdyby policja zareagowała to byś marudził, że mieszkasz w państwie policyjnym.

Są dwie różnice.
“Aborcjonistki” jak to nazwałeś wyszly na ulice w obronie swoich praw do wyboru i nikomu nic nie robiły.
Kibole aka narodowcy wychodzą po to żeby się pona*ierdalać z policją i słabszymi.
Jakoś nie widziałem kobiety rzucającej racy w kościół? Wejście do koscioła z transparentem to nie atak.

3 polubienia

Dlaczego mam nie porównywać?
Jak maszeruje procesja to też mnie to denerwuje.
To manifestacja siły.

1 polubienie

Jakich praw?
Do rzucania zgniłymi jajami w wyskrobane płody?
I od razu powiem, że jeżeli uważasz płód za zlepek komórek to utnij sobie rękę - to też tylko zlepek komórek

Skoro uważasz masturbację za aborcje to się nie masturbuj.
Taki sam tok myślenia.

Nie rozmawiamy o powodzie demonstracji tylko o samej demonstracji.
NIe można jednych chwalic a innych krytkować za takie same zachowania

Nadal nie wiesz o co (w początkowej przynajmniej fazie) te kobiety walczyły. Ja nie zamierzam Ci tego tłumaczyć bo betonu się nie ruszy słowem.
Powiem Ci tylko, że tu wcale nie chodzi o możliwość skrobania dzieci na prawo i lewo jak ty myślisz.

3 polubienia

To nie są takie same zachowania i koniec tematu.
Przez kobiety teraz nikt nie będzie musiał zbierać na remont mieszkania, przez tych imbecyli z racami tak.

5 polubień

Narodowcy też maja swoje powody, których być może nie jesteś w stanie zrozumieć.
Ale nie o to chodzi.
To jest zastraszanie w tym obywateli.
Wszystko jedno czy przez bande feministek czy przez bande sterydziarzy.

Jak sie nie lubicie to sie umówcie na łace i sie pozabijajcie a nie terroryzujecie społęczeństwo

Tylko uważajcie żeby nie zaciążyć w trakcie :grin:

Manifestacja to jest to samo co wyprowadzenie czołgów na ulice:
Macie sie nas bać bo mamy siłe

Teoretycznie prawo do manifestacji to jeden z przejawow demokracji.
Problem gdzie konczy sie manifestacja a zaczyna wojna uliczna?

2 polubienia

Grupy protestujących zawsze załatwiają swoje prywatne interesy pod hasłami dobra społecznego. A jak chcesz sobie coś załatwić to zrób to sam.
Komuchy w y p i e r d a l a c. Wszystko jedno komuchy narodowościowe czy baby, które nie interesuje ani polska ani nikt innych oprócz nich samych.
Mamy raptem 30 lat niepodległości.
Jak tak dalej pójdzie to niedługo znów ją utracimy

O jakiej Ty niepodleglosci piszesz? Zamiana czerwonego na czarne?

2 polubienia

“prawo do manifestacji”
Dlaczego @okonek nie dajesz prawa do manifestacji userom na twoim forum?