Marsz, marsz

A ty co chcesz zrobić?
Zmienić świat manifestacjami? Czy wyrwać jak najwięcej dla siebie skoro każda włądza i tak kradnie?

Bo to teren prywatny :laughing::stuck_out_tongue_winking_eye: i do tego nie do konca moj :cowboy_hat_face:

1 polubienie

NIe to nie jest teren prywatny.
to jest forum internetowe i nie jest prywatne skoro ktoś postanowił nazwać je forum

To jest forum prywatne, które założył jeden z userów. Prywatne i niezależne. Ale dla każdego, kto chce w uczestniczyć na tym forum. Policz ile tu jest reklam.

3 polubienia

Fora prywatne podobnie jak grupy zamkniete na FB sa jak najbardzuej legalne.

2 polubienia

Poczta też jest prywatna.
Konkretnie spółka akcyjna.
Uważasz, że włąściciele mają prawo czytać, zmieniać lub blokować moją korespondencje?

1 polubienie

Ale pewne zasady obowiazuja.

1 polubienie

Prywatnie to możes sobie na mailu z kimś popisać.

Powiem to tylko raz.
Jak zostane jeszcze raz zbanowany bez powodu albo z powodu mówienia czegoś co wam nie pasuje to wam to prywatne forum znacjonalizuje

Wy macie jakieś problemy ze zrozumieniem podstawowych zasad współżycia.
To, że masz psa i jest twój pywatny pies to nie znaczy, że możesz go bić.
Tzn. możesz ale wtedy cie znajde i zbije ciebie

A kto tu mowi o biciu psow?

Już jeden portal spłonoł za zbieranie informacji o userach i obieranie im prawa do wypowiedzi

To musisz polecieć do Kanady bo nasz stoi właśnie na serwerach kanadyjskiej firmy

4 polubienia

Jak nazywasz coś forum dyskusyjnym i upubliczniasz do wglądu ludziom to ludzie żyją w przekonaniu, że toczy się tam dyskusja z poszanowaniem prawa do wolności wypowiedzi. Jeżeli tej wolności wypowiedzi na forum nie ma to jest to manipulacja infomacją mająca przekonać kogos, że na świecie istnieje tylko jeden słuszny pogląd wyznawany przez wszystkich podczas gdy jest to jedynie wasz pogląd.
To tak samo jak z tym zdjęciem, które jest fejkiem.
Jesteście oszustami

Nie można zapraszać ludzi do publicznej dyskusji na oczach innych a potem wprowadzać cenzury. To jest oszustwo.
Jak chcecie sobie prywatnie dyskutować w kanadzie to sobie idźcie do lasu i tam sobie dyskutujcie a jak sie ktoś przypęta i sie z wami nie zgodzi to go zabijcie.

Albo dajcie mu szpadel żeby sobie sam wykopał dół i jeszcze zasypał.
Ale osobiście mam inne zdanie na temat celu istnienia tego forum.

Jesteście tego typu luxmi?
Szukacie kogoś do zasypania w lesie?
To trzeba było tak od razu.
Ja sie was k o o r f a nie boje.
Opłaćcie mi przelot do kanady to przylece

Urządzimy sobie jakieś polowanko w lasach.
Zwierzyna sie znudziła?
Pisze sie na to.
Za opłatą i pod pewnymi zasadami.
Tylko wy, las i ja

Ja rozumiem, że musicie ćwiczyć albo po prostu mata nasrane we łbach.
Ok.
Ja też mam nasrane.
Chce sie w to bawić i też chce mieć szanse na to że was ubije

Inaczej pies je p a a ł takie treningi