Marsz Powstania warszawskiego

Marsz Powstania Warszawskiego?

wstaw jakies zrodlo, bo zupelnie nie wiem o co chodzi?

2 polubienia

Nieee chce mi się. Jest napisane na każdym portalu że była jakaś kontrmanifestacja protesty itp…

Tylko chyba celowo nie ma podanej informacji co to za organizacja ekhem… byyyla… Dlatego pytam kto to byl? Ale to na pewno nie Polacy… Pewnie jacyś źli ludzie ze wschodu :rofl:

jak cos wpisujesz to choc podaj zrodlo dokladnie gdzie i kiedy tak sie dzialo.
kto to juz nie bdzie problem ustalic - net jest pojemny.

Ale to jest ogólna informacja podana wszędzie… Jest wszędzie a nic w niej nie ma… Dlatego pytałem czy ktoś wie… Dodałas wyżej jakiś artykul z interi. Nawet wyżej od linku na interi do twojego artykułu, jest informacja o marszu w warszawie

Obywatele RP blokowali marsz ONR. Nie wiem dlaczego marsz nacjonalistów ktoś nazywa marszem Powstania. Myślę, że Powstańcy wstydzą się, że neo-faszyści uzurpują sobie prawo do nazywania własnych hec i burd “Marszem Powstania”

4 polubienia

Burdy to zawsze wywołują lewackie bojówki i tak było i tym razem. A myślę że jeżeli jakis powstaniec jest takim lewakiem jak ci z obywateli rp to może i się wstydzą. Na szczęście to normalni ludzie(powstańcy) … A faszystami tych na marszu nazywają tylko ludzie pokroju obywateli RP którzy dążą do wiecznej wojny Polsko polskiej, bo na marszu byli patrioci i normalni Polacy…

Można zobaczyć kto szedł w tym marszu… Kobiety dzieci młodzież onr patrioci flagi… Ale jak zwykle najlepiej napisać że szli jacyś faszysci LOL

Chcesz zakazać kontrmanifestacji??

Wiemy już co to za oszolomy, więc można zamknąć. Nie ma co prowokować do konfliktów xd @okonek @Bocca-Lupo @Tanake :rofl:

Normalni patrioci, którzy “czerwoną hołotę” by sierpem i młotem potraktowali, a żydów i np. muzułmanów wysłali do gazu. Jak w latach 30-ych za zachodnią granicą.

2 polubienia

Tacy też mają prawo do uczczenia tego dnia w tym marszu w którym brali udział normalni Polacy dzieci kobiety itp… Niektorzy ludzie nie chcieli jak widać brać udziału i woleli znowu robić cyrk a z siebie posmiewisko…

I tacy, którym się to nie podoba, mają prawo do kontrmanifestacji, czy może nie mają?

2 polubienia

Mają. Dzięki temu wiemy że są tacy właśnie ludzie…

Jacy ludzie, przecież wyraźnie napisałeś, że bydło. Podludzie. Untermensch. Panimajesz? Do gazu z takim bydłem!

2 polubienia

Napisałem bydło bo pewna fanatyczna lewaczka użyła kiedyś tego określenia w kierunku strony przeciwnej na starym pytamy. Jak widać druga strona też ma inaczej myślących za podludzi… Oczywiście ja nie.

Prędzej za “inteligentnych inaczej”. Nie rozumiem, jak w kraju, który stracił 20% swojej populacji, można się domagać wysłania kogokolwiek do gazu, niezależnie czy żyda, geja, muzułmanina, czy też inną “lewacką hołotę”.

3 polubienia

Czyli na to samo wychodzi a jeszcze bardziej obraźliwe i dyskryminujaco brzmi…
A ja też nie wiem jak tak mozna. Tez Nie popieram czegoś takiego czy to po lewej czy po prawej stronie

1 polubienie

Wirus jakis czy “cus”?

1 polubienie