Marsz Powstania warszawskiego

Do domu nie moglam z centrum wrocic. Plus hordy motocyklowych samobojcow…

Lepiej nie. Takie marsze nazioli przyciągają a tego powstańcy by nie chcieli. Smutno im że zaraza z którą walczyli odradza się ponownie.

2 polubienia

Co lepiej nie? Przecież taki marsz był wczoraj… I jedynie kto chciał robić burdy to lewackie bojówki OBYWATELIRP którzy nawet w taki dzień wola wojnę niż pokój… Zakłamane lewactwo
Każdy ma prawo brać udział w takim marszu… W ogóle jak można porównywać nazistów niemieckich z ludźmi których nazywa się faszystami w Polsce… Rzeczywiście lewackie pranie mózgu… przecież takie wpisy są karygodne normalnie… ktoś próbuje komuś wmówić że ci Polacy są źli… więc może zaraz zaczną atakować Polaków? Bo to przecież ta sama zaraza…

A zaraza to jest po drugiej stronie tak samo.

@Szczery_do_BULU odpusc,nie warto.

1 polubienie

Co ma odpuścić? Przecież to ja odpuściem xd

widać że szxzermu zależało na spinie i prowokowal a ja pięknie to gasilem faktami xd

Ale ja pisalem do szczerego.

A ja odpisuje że to było wczoraj więc już nie odpisze na mój wpis. Widział go i dał serce więc skończył dyskusje :rofl: poza tym twój wpis obrazliwy w stosunkudo mnie. Celowo no nie? Nie ładnie…

Nie widze w tym nic nieladneyo,poprostupopieram zdanie szczerego.

No właśnie. Popierasz jego zdanie to spoko… Chociaż oczywiście nie ma racji. A ty coś byś pomyślał sobie gdybym podczas twojej dyskusji z naprzyklad harmonikiem w temacie założonym przez CIEBIE, wszedł do twojego pytania i napisal.: harmonik odpuść nie warto? Przecież to ewidentnie brak jakiejś kultury czy jak to nazwać… Co innego napisać zgadzam się z harmonikiem a co innego żeby on odpuścił bo z tym… nie ma co dyskutować… Wiem że jesteś na tyle inteligentny że uzyles tego celowo :rofl: mogłem się nie domyślić… No mogłem xd

Bo nie warto dyskutowac.
CzytamTwoje inne wypowiedzi.
I stad moj wpis.
Jezeli dla kogos tylko jedna strona jest winna calemu zlu,nie warto z nim dyskutowac.
Czytam,ze obnizenie podatkow to zlo,bo coniektorzy nie zalapia sie na rozne dodatki,czy to od miasta,czy mopsu.
Nigdy nie mialem szczescia zalapac sie na zaden dodatek i mam to w dupie,przynajmniej nie zyje na czyjejs lasce.

Dla mnie tylko jedna strona jest winna? Przecież to właśnie o to są zawsze jakieś spiny że mną że to ja uważam że ta i ta strona jest winna, potrafię zrozumieć to że ktoś ma coś do prawakow ale nie udaje że nie ma problemu np po stronie lgbt i marszow ich naprzyklad albo to ja jestem w stanie tolerować wszystko… A tutaj każdy uważa że wszelkie zło to tylko jacyś faszysci z prawej strony… Więc nie wiem na jakiej podstawie doszles do takich wniosków zwłaszcza w dyskusji w której strona przeciwna stara się pokazać ze zło to polscy narodowcy i tylko oni. A to o podatkach to nie wiem czy do mnie? Ja pisałem takie coś.?

Aha czyli to ja nie powinienem dyskutować z lewaka i bo to oni uważają tylko jedna stronę z winna. Nie ja… Plączesz się Plączesz… :rofl:

Leone ale ty mi też odpuść. Przeciez to nie ma sensu taka dyskusja znowu :rofl: pokaż że jesteś mądrzejszy i mi odpuść.

Nie,nie pisales o podatkach,powtorzylem tylko slowa wyczytane w sieci,przeciwnikow PiS.
Za zlo uwazam wszelkie zadymy,a juz polscy narodowcy ze swastyka,to przegiecie na calego.
Wszystkie zadymy sa zle.nie tylko te z lewej strony.
Moze wreszcie zacznijcie widziec,co dobre dla ogolu,nie dla siebie,.i popieraneho stronnictwa.
Czyzbyza dlugo jest pokoj?

Jakbys jeszcze pozniej nie modyfikowal postow?
A jesli do ochrony wyraznie faszyzujacej organizacji uzywa sie aparatu panstwowego w postaci specjalnych oddzialow policji? I to na terenie calego kraju?

1 polubienie

Wczoraj w nocy skasowałem treść pytania… Chodziło mi w nim o to co to za ludzie blokowali marsz Powstania Warszawskiego i nawet w taki dzien nie mogli sobie odpuścić tylko woleli zadyme i prowokacje niż spokój. A w odpowiedzi usłyszałem że w tym marszu brali udział faszysci a przecież tak nie było bo był tam każdy… Dzieci kobiety normalni ludzi ale też narodowcy czy jakaś skrajna prawica… Ale najlepiej napisać że to marsz faszystow

Nie modyfikuje postów. To co jest to to pisalem

Niestety, forum jest wredne i zmiany sa widoczne.