Marsz Powstania warszawskiego

Napisz co edytowalem oprócz treści pytania? A zwłaszcza coś co zmienia sens wypowiedzi.
Pytanie edytowałem żeby nadawało się do skasowania

Narodowcy plują na Polskę walczącą. To idioci nie znający historii i dziejów własnych dziadków. Łączą nazistowskie symbole z PW.
Taki marsz to zniewaga powstańców.

Aktualizacja:
Ruchy narodowe winno się zdelegalizować.

2 polubienia

Ty wiesz, a ja nie musze dolewac oliwy do ognia. Tylko potem nie rob z siebie niewiniątka

1 polubienie

Nie musisz już powtarzać tej nienawiści… Tobie też zależy na wojnie? Lol

Więc piszę że Nic nie edytowalem. Albo napisz na priw bo na serio nie wiem

Nie zalezy mi ale to narodowcy (naziole) używają przemocy i nawołują do nienawiści na tle narodowościowym oraz ze względu na orientację.

2 polubienia

Z powstania robi sie szopke,albo wrecz jaja
Nie wie,czy nie lepiej byloby zakazac wszelkich manifestacji w ten dzien.
Uczcic minuta ciszy.
Tylko prywatnie,kto ma ovhote,moglby zajiesc kwiaty,na groby powstancow,czy zapalic znicz.
To co sie dzieje to taniec na ich grobach.

2 polubienia

A ja piszę że lewackie bojówki są nie lepsze.

Pokaż mi pedała kopiącego kogoś na ulicy. Albo palącego falangę. Tęczowi nie wypisują bluzg na transparentach.

Ale nie mozna zakazywac pokojowego marszu pamięci tylko dlatego że druga strona może poczuć się urazona że ktoś się tak pokazuje z Polskościa i Patriotyzmem… Wszystko zakończyło się naszczesxie bez zamieszek. Policja poradziła sobie z ludźmi którzy chcieli zakłócić marsz

Bo oni mają inna taktykę. Przejdź się na jakiś marsz lgbt czy ogólnie lewacki i posłuchaj jakie odzywki maja młodzi ludzie w nim. Co myślą o drugiej stronie

Problemem polskich nazioli jest to że oni walczą z czymś co jeszcze nawet nie nadeszło. Walczą ze własnymi urojeniami i strachem wynikającym z niewiedzy. Nie wiedzą co to jest faszyzm, o co walczyli powstańcy, co to są związki partnerskie, jakie są różnice między pedofilią a homo.
Ubzdurali sobie w tych pustych, łysych łbach że zbliża się jakaś tęczowa zaraza, że Polska stanie się krajem pedałów i wszyscy będą musieli się bawić penisami.
Wcześniej bali się islamskiego potopu, zamachów i burek. W między czasie byli jeszcze żydzi i UE. Spisek! Wszędzie spisek?
To się nazywa choroba psychiczna. Paranoja.

Jakiej Polski chcą naziole? Wyjaśnij mi na chłopski rozum.

1 polubienie

Wybacz,ale moje pojecie patriotyzm,ma i ny wymiar.
Chodzenie z flaga i wykrzykiwamie sloganow,to zabawa duzych dzieci.
Czas patriotow przeminal i oby nigdy nie wrocil.

1 polubienie

To co napisałeś to raczej twoja niewiedza w temacie a na siłę chcesz coś napisać o narodowcaxh dodatkowo ich obrazić i osmieszyc… Dla mnie bzdury :rofl:

Więc nie widziales tego marszu chyba, powtarzasz chyba to co masz w głowie dzięki wpisom tutaj innych ludzi… To nie był marsz nienawiści do innych ludzi jakichś faszystow… Więc nie róbmy już najlepiej żadnych uroczystości państwowych z biało czerwona flaga :joy:

Czyli uważasz że ta łysa sfora idiotów to inteligencja? Hehehehehee!!!
No tak - Mein Kampf. Dobra lektura. Dmowski - spoko morda. “Bury” - prawdziwy Polak.

To życiowe przegrywy. Ulica to dla nich odskocznia od choojowej codzienności. Poza siłownią i stadionem rzecz jasna. Mają cel.

1 polubienie

Nie pokazuj tak swojej frustracji. Mnie to nie rusza szanuję każde zdanie… Nawet kompletnie oderwane od rzeczywistości🤣

Wróć do szkoły chłopcze.

1 polubienie

No i jeszcze lepiej :rofl: ale to już celowo na jaja chyba.

Fronda i tvp nie są dobrymi źródłami wiedzy (nie)zależnej.

1 polubienie