Masakra ... A u nas trawa jest nielegalna :D

https://fakty.tvn24.pl/fakty-o-swiecie,61/opioidy-problemem-w-usa-zapadl-wyrok-wobec-koncernu-johnson-and-johnson,964569.html

Nast─Öpna ameryka┼äska obsesja. A zacz─Ö┼éo sie od prohibicjiÔÇŽ
Jakis taki kraj zamieszkany przez osobniki dwubiegunowe - albo wszystko, albo nic?
Uzaleznic to sie mozna od wszystkiego. Nie wiem na ile to prawda, na ile ┼╝art, ale ponoc sa tam miejsca gdzie aspiryny bez recepty nie kupisz, ale diler na kazdym rogu.

2 polubienia

Te┼╝ co┼Ť na ten temat slysza┼éem. Zupe┼énie inny ┼Ťwiat ÔÇŽ

Mam takie samo zdanie na temat uzaleznien. Jesli MUSISZ wypic kazdego dnia o piatej herbate, to jestes od tego uzalezniony. Inna sprawa czy cos szkodzi czy nie, a z tym jest roznie.

1 polubienie

Ja jestem uzale┼╝niony od spania. Jak sobie minimum raz dziennie nie po┼Ťpi─Ö, to nast─Öpnego dnia chodz─Ö kompletnie wyko┼äczony. Da si─Ö to wyleczy─ç jako┼Ť?

7 polubień

A u nas aspiryne mupisz bez recepty w aprece.
I w baravh,tez wszystko bez recepty.
Nie bez przyczyny,niektore bary zwie sie apteka)))

2 polubienia

Trawa jest nielegalna i b─Ödzie nielegalna, bo handlarze daj─ů ogromne ┼éap├│wki, by pa┼ästwo zakazywalo trawki, bo gdyby nagle by┼éa szeroko dost─Öpna, to cena diametralnie by spad┼éa i handlarze poszliby z torbami

3 polubienia

Nie liczac bezrobocia, bo cz─Ö┼Ťciowo policja i wszelkiego rodzaju organizacje zwalczaj─ůce trawe staly by sie zbedne.

1 polubienie

Oj tam, kto lubi i chce ten ma i pali :slight_smile:

Przecie┼╝ u nich te┼╝ jest nielegalna.
No jest legalna czesciowo od niedawna, wi─Öc nie ma znaczenia.

Chyba nie. Mam to samo :wink:

ja tam jestem uzalezniona od sjesty - i to bylam duzo wczesniej niz przyjechalam do Hiszpanii.
moze jakis srodziemnomorczyk wsrod przodkow sie trafil?

2 polubienia

Mam to samo! I to nigdy mi do┼Ť─ç, raczej sta┼éy niedob├│r

2 polubienia

Ty narkusie, Ty!!

1 polubienie

Nie ma ludzi zdrowych wloczykiju, czasem tylko diagnozy brak ÔÇŽ

3 polubienia