Masz przemyślane, w które drzwi wejdziesz na Stacji Wcieleń,

po opuszczeniu swej obecnej hybrydowej powłoki cielesnej - w te z tabliczką “cywilizacja ludzka”, czy może w te z tabliczką “DSHN”? Bo chyba nie myślisz, że nie doczekasz tego stanu?

Ja zaliczyłem już 3/4 z ludzkiego, 100-letniego życia cywilizowanego, z niesmakiem. Siostry i bracia kawki wołają mnie codziennie, czekają na mnie.

Nie ma niczego po drugiej stronie. Jedynie otchłań.

2 polubienia

Bardzo urozmaicona otchłań. Na Twoim miejscu spojrzałbym, dlaczego kawkom i motylom tak chce się wzbijać w powietrze, spijać słodki nektar z pięknych kwiatków…

Bo nie myślą. Mają tylko instynkt. Jak masz za dużo na głowie to jesteś nieszczęśliwy

1 polubienie

Niektórzy bardzo by pragnęli, by po tej drugiej stronie niczego prócz otchłani nie było. Szczególnie (tu nic nie sugeruje) wszelcy zbrodniarze i tyrani by tak chcieli.

7 polubień

Instynktownie wybierają harmonijne życie? A rzekomo myślący ludzie są podatni na totalne ogłupianie…

1 polubienie

Rzekomo myślący na pewno są podatni na ogłupianie.

4 polubienia

To prawda. Rozwinięty mózg to nasze przekleństwo. Rodzi to wiele trudności i zawiłości. Klątwa inteligencji.
Zwierzęta i rośliny mają jasny cel: przetrwać i wydać potomstwo. Tutaj nie ma możliwości wyjścia poza główną drogę. Nie ma kombinowania.
Zwierzęta i rośliny są harmonijne poniewaz matka natura dała im proste zadanie. Człowiek nie pasuje to tego świata.

3 polubienia

Świat DSHN-u (Doskonałego Systemu Harmonii Natury) jest genialny, a że ludzie tego nie widzą, świadczy to o ich bezmyślności, choć ogłupiani od dziecka przez rodziców i szkoły, nie mają łatwo.

A co miał w tej kwestii uważać Wielki JEZUS? Zalecał przypatrzeć się harmonijnym ptakom fruwającym, niezwykle strojnym kwiatkom polnym. Więc nie powinni ludzie troszczyć się, co mają jeść i pić, w co się przyodziewać mieliby, bo to wszystko mają przewidziane przez KREATORA.

Zacytujesz myśli JEZUSA o kwiatkach i kawkach? Z podaniem żrodla? Czy jak zwykle odwrócisz kota ogonem mowiac że wystarczy posłuchać kogoś tam na You Tubę?

Tobie, kolego Harmonik naprawdę potrzebna jest Harmonia!

2 polubienia

Są w Ewangeliach na pewno. Wpisz w Google “Przypatrzcie się ptakom fruwającym, kwiatkom polnym…” Dopóki nie staniecie się jak dzieci, nie wejdziecie do Królestwa Niebieskiego.

Jak dzieci - czyli naiwne i wierzące bezkrytycznie dorosłym.

3 polubienia

No już tak nie narzekaj, że masz ten swój mózg tak bardzo nadmiernie rozwinięty… :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Ja piję. Dzięki temu minimalizuję straty związane ze zbyt wysokim poziomem inteligencji.

5 polubień

No nie, wyraznie chcesz, zebym sie obiadem zakrztusila.
:rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Tos Ty z kotem nigdy pod jednym dachem nie mieszkal.
Pomyslowosc w wymyslaniu celu w zyciu maja wieksza niz niejeden czlowiek.

2 polubienia

Serio? Spanie 24h na dobę w miejscu dla homo sapiens niedostępnym?

2 polubienia

“Klątwa inteligencji” powiadasz?

Do tego cyrku jeszcze tylko pochwały głupoty brakuje…

3 polubienia

Ty tam już nie masz czego minimalizować… :sunglasses: :man_shrugging: :rofl:

3 polubienia

Co Ty wiesz o kotach?