Masz taką wyobraźnię, aby dopuścić optymistycznie, że dymisja 13-stu

z 17-stu członków Rady Medycznej przy premierze, nie wynikała z ich oprotestowania zbyt łagodnej polityki antycovidowej rządu i ministra Niedzielskiego, lecz zostali przegonieni z Rady za szkodliwe doradzanie polskiemu rządowi?

Musieli zrobić miejsce swoim.

Myślę, że moja wersja jest bliższa prawdy.

problem w tym, że rząd nie kieruje się wskazaniami lekarzy czy epidemiologów a słupkami poparcia w ankietach.
i własną wygodą - najlepiej problem pozamiatac pod dywan i tylko udawac, ze cos sie robi.

Wszystkomogące Istoty Równoległe mogą wszystko, i to jest optymistyczne, że włączają się do robienia porządku wśród ludzi.

aha! możesz podać przykłady?

W Polsce rządzi Prezes, a na 99,999% na niego mają papiery (nagrania) za doradzenie bratu lądowania we mgle smoleńskiej, więc szantażowany Prezes jest w bardzo trudnej sytuacji…

no i co z tego wynika? predzej satelitarne nagranie rozmowy moga miec, Eszelon juz wtedy dzialal. ale co ma Rada Medyczna do rzadow Kaczynskego?
jakby to bylo konsylium zwolane w celu ustalenia stany zdrowia psychcznego prezesa i kilku osob z jego otoczenia to jeszcze moze jakis sens w tym by byl?
Lechu juz wczesniej mial “odbitki” z ladowaniem, a i awarii tez mu sie pare przydarzyło, co ma wisiec nie utonie.

Wiadomonacyjni nie kochają Polski i chętnie sprowadziliby ją do parteru zapaśników. Na szczęście IR (Istoty Równoległe) najwyraźniej czuwają nad Polską.

to mi podaj przykład gdzie i w jaki sposób czuwają?

Przecież i tak nie wierzysz w istnienie aktywnych IR.

To nie kwestia wiary…

Czuwają, aby nie skończyła gorzej od innych nacji, ale za jakiś naród wybrany nie ma powodów ją uważać, nawet jak inaczej uważała Agni Pilchowa, s. Faustyna Kowalska, Andrzej Cz. Klimuszko.

Ale ciagle poza powtarzaniem komunałów nie wskazales zadnego dowodu na istnienie tych mitycznych istot. Rownir dobrze mozemy rozmawiac o hodowli tęczowych jednorozcow grajacych w szachy.

Jeszcze niedawno kpiłaś, drwiłaś i obrażałaś Je i mnie, więc czemu miałoby Ci się tak szybko zmienić? To są moi Przyjaciele.

Kto tu kogo obrazal?
A co do Twoich przyjaciół. Pozdrow ich ode mnie.

1 polubienie