Masz taki tupet

…żeby komuś zniszczyć życie?

A jak myślisz? Gdybym miała, to bym o bym wszystkich informowała? :wink:

3 polubienia

Depresje lecza fachowcy. Nie jest to kwestia amatora psyche. Ale jeżeli - to nie niszczenie, w przeciwienstwie do gier - mam tylko jedno życie :heart_eyes_cat:

3 polubienia

Jeżeli ktoś bardzo zasłuży to mam.

3 polubienia

Może mu nikt nie zniszczył, tylko oczekiwań nie spełnił.

1 polubienie

Ja mam nadmiar skrupułów, żeby celowo i świadomie niszczyć komuś życie.

Co by musiał zrobić oprócz oczywistych pedofil morderca itp.

Urodzić się

Nie czuję sie nikim nadzwyczajnym ale aby tak postąpić,musiałbym doświadczyć zbrodni wojennej albo być wyjątkową mendą.
Tylko że Ty chyba męczysz dalej swoje nadszarpnięte serduszko…A tego niszczeniem życia w żaden sposób nazywać sie nie godzi.

2 polubienia

Może go nie chciała a on się nie może pogodzić. :thinking:

2 polubienia

Zapewne.I co z tego?To jest niszczenie życia?
Czy ten człowiek jeszcze drzemie w pieluchach?
Aaa…Sorry…Coś wspominał że juz 20 lat"cierpi" :face_with_raised_eyebrow:

4 polubienia

Kolego, czlowiek ma obsesje

1 polubienie

Kolejna super wymiana zdań z tobą

Masz, posłuchaj sobie. Muzyka czasem pomaga, nawet jeśli tylko na chwilę.

1 polubienie

Ale o co chodzi? Mam wrażenie, że piszesz do jakiejś babki, która i tak tego nie czyta i się od Ciebie odcięła. Ciekawe dlaczego?..
Nie da się zmusić nikogo do miłości/związku. Jeśli przez tyle lat nie potrafisz uporać się z odrzuceniem, to problem leży w twojej psychice i wychodzi na to, że ta osoba dobrze zrobiła odcinając się od Ciebie.
Taka obsesja czyni Cię niezłym materiałem na stalkera. Może porozmawiaj o tym ze specjalistą.
Bez urazy, ale ktoś Ci to musiał napisać.
Trzymaj się

Nie chcę nikogo zmusic.
Chce się dowiedzieć o co chodziło czemu mi mówiła różne rzeczy typu że nie mogła by kochać takiego…jak ja , że mnie kochała ale już nie kocha.itp.
Rozmawiam ze specjalistami całe życie i niewiele to zmienia w tej sprawie .
“Wychodzi na to że ta osoba dobrze zrobila” - serio ? Na jakiej podstawie takie hasełka !?

I co ci specjaliści Tobie poradzili?

Jakby chciała żebyście byli razem to by próbowała. A to wygląda na obsesję wątkodawcy i strach się bać :frowning:

1 polubienie

Albo uzalanie się zgubionego stalkera?

Nigdy nie sugerowałem że chce z nią być , nigdy w to nie wierzyłem .Któryś raz to pisze .