Masz taki tupet

Czyli, że wyjaśniła. Potrzebujesz jeszcze następną wersję?

2 polubienia

Prosisz ją przez forum internetowe??
Domagasz się tłumaczeń po 15latach- kolejnych! Co to jest jeśli nie roszczeniowa postawa?
Ja Cię o nic nie oskarżam. Przytoczyłam sytuację do jakich patologii, a nawet tragedii może doprowadzić obsesja na czyimś punkcie. Bo to obsesja nie żadna miłość. Miłość to liczenie się z uczuciami i dobrem drugiej osoby. Z obsesją należy się rozprawić jak z każdym innym nałogiem- rzucić ją!

1 polubienie

Nie wyjaśniła nic . Wiedziała że ja kocham i mówiła że kochała ,że nie mogła by mnie kochać .

1 polubienie

image

3 polubienia

czemu mnie obrażasz?

Bo zdaje sie to lubisz…

“Przerzucanie odpowiedzialności za swoje szczęście/życie na inną osobę- bo nie chce utrzymywać z Tobą kontaktu, świadczy o niedojrzałości psychicznej. Dlatego dobrze ta osoba zrobiła, że ucięła kontakt. Paskudny rodzaj szantażu emocjonalnego- wróć, bo mi niszczysz życie”
“Może i jestem trochę uczulona na takie sytuacje, ale nienawidzę wywierania presji i przymusu. To brak szacunku do uczuć drugiego człowieka i już samo to też wiele mówi”

-jestes strasznie uprzedzona hm , Mirka? Przypisujesz mi słowa i czyny ktorych nierobie