Mężczyzna czy Kobieta

A co? Całować z efkę się chcesz? :crazy_face:

2 polubienia

Sama się wczoraj dopominała w innem temacie :slight_smile:

4 polubienia

Zajęta jest.

2 polubienia

Wy to takie kaszaki jesteśta… :crazy_face:

2 polubienia

Za żadne skarby nie chcialbym być kobietą.I w ogóle żadnego majsterkowania przy płci!!!
Kobiety mają znacznie trudniej bo nie jest powiedziane ze urodzilbym sie na Manhattanie.Moglbym w Islamabadzie albo Teheranie i wtedy lepiej abym sie wcale nie urodził[a].
Co cenie?
Tak na szybko…U kobiet dbałość,styl,estetykę,delikatność,wrazliwość [byle nie podszytą politycznie] oraz zawsze zdolność do wybicia sie ponad marudną kure domową z papierosem nad kawą plujką…A wiec cechy uniwersalne jak ambicja,pomysłowość…Lubie ekstrawertyczki,otwarte i pogodne.
U mężczyzn w sumie podobnie z tym ze introwertyków nie trawie podwójnie.Przede wszystkim zdolność i umiejetność samostanowienia,niezależność.Skromność w granicach rozsądku i bezwzględne poszanowanie dla kobiet.
Nie wymagam jakiegos wielkiego altruizmu ale egoistów lub złośliwych typów nie trawie nade wszystko.
Meżczyzna musi miec odwage by podpisać sie wlasnym nazwiskiem,musi brac na siebie tyle cieżarów zycia ile moze.Cenie indywidualność z fantazją,z wizją.
A poza złośliwością,za najgorszą ceche uznaje tępy upór który każe nic nie robić zamiast starac sie do czegoś dojść.Po prostu wielki wstyd.

4 polubienia

A widzisz, kasza ciągnie do kaszy :slight_smile:

2 polubienia

@Devil obrońcą mojej moralności.
Jaki ten świat pokićkany :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

W 80-letnią babcię się Bingola zamień.
Będziesz pewien na 100%, że okresu mieć nie będzie :grin:

1 polubienie

Jestem twym sumieniem.
Nie daj się ślepemu sercu :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Ja serca nie mam. Bądź spokojny :wink:

2 polubienia

@okonek @bingola Można trafić ciekawiej. Np. na czas płodny z opcją zajścia w ciążę.

2 polubienia

Oj masz .

2 polubienia

Nie dość, że Tyś obrońca moralności, to jeszcze kardiolog.
Coraz więcej zalet z Ciebie @Devil wychodzi :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Ale dzien minie. A widzialas faceta w ciąży?

1 polubienie

A są faceci w ciąży?

1 polubienie

Nooo :joy:

3 polubienia

A widziałem ten film.

2 polubienia

Gdyby mężczyzna musiał urodzić metodą naturalną, przy niezmienionej budowie ciała, to już mnie boli ten ból :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Kto odczyta mojego “jebusa”? :crazy_face:

2 polubienia

Kobieta

1 polubienie