Mężczyzna czy Kobieta

Ty z palcem w nosie to robisz.

1 polubienie

Dla mnie za trudny… :shushing_face: :stuck_out_tongue:

1 polubienie

To było do przewidzenia. Gdybyś chociaż na boksie się znał. Moooże byś ruszył z miejsca :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Bo to @Bingola zna się na kolorach, ja tylko czarny i biały, a reszta to, tego…,gejowskie… :joy: :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Moim zdaniem mężczyźni są ubożsi emocjonalnie, erotycznie też, wystarczy porównać miejsca erogenne u kobiety a u mężczyzny, nie mają podzielnej uwagi, w dodatku czesto bardzo przerośnięte ego, bo każdy chce pretendować do pozycji samca alfa. Zbyt prosto myślą, co ma swoje plusy, bo się nie rozpraszają, ale są o to ubożsi. Kobieta więcej widzi, słyszy, jeśli jest inteligentna to lepiej analizuje, jest lepszym psychologiem. No i mężczyźni nigdy nie zaznają uczucia noszenia dziecka w sobie, nie zaznają porodu, kurczenia się macicy po porodzie, lecącego pokarmu z piersi na samą myśl o dziecku, czyli nie zaznają tej więzi emocjonalnej z dzieckiem, co kobieta. I są tego plusy i minusy oczywiście, bo lecący pokarm ciąża i kurczenie się macicy a do tego poród do najprzyjemniejszych nie należy, ale jest cudem świata, cudem fizjologi, a nawet poza nią wykracza i wkracza w rejony duchowe, a mężczyźni są o to ubożsi, dlatego wiele rzeczy nie rozumieją, które rozumie kobieta.

Dlatego mimo że życie kobiet jest trudniejsze wolę być kobietą, cudownie skomplikowaną istotą.

4 polubienia

No cóż, chciałbym odnieść się do Twej wypowiedzi, ale jako duchowo ubogiemu, nieczułemu i niewrażliwemu na wszelakie zewnętrzne bodźce neandertalczykowi, zwyczajnie czynić tego mi nie wypada. :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Ale za to Kopernik była kobietą… :sunglasses:

4 polubienia

A czort wie? Jak papieżyca sie trafiła ponoc, to skromny kanclerz kapituly też sie mogl zalapac?

1 polubienie

Z Joanną to tak, do końca, to nie wiadomo.

1 polubienie

Dlatego napisalam, że ponoć :wink:

1 polubienie

To jakoś tak…

4 polubienia

No cóż, to nie czyn :person_shrugging::sweat_smile:

1 polubienie

Oczywiscie ze mezxzyzna… kobieta ma trudniejsze i niewygodne zycie… Praktycznie w kazdej dziedzinie teoretycznie ustepuje mezczyznie wiec dlaczego mialbym chciec byc kobieta i teoretycznie miec mniejsze mozliwosci xd

No ja znam takich co hipermarketach ida na piwo, stawiajac sie o umowionej godzinie przy kasie, zeby pomoc pakowac i zapłacić.

1 polubienie

Pokazywali kiedyś chyba w Niemczech poczekalnię dla mężów żon buszujacych po galerii

3 polubienia

u mnie w galeriach od tego sa bary z piwem.
jest jeszcze inna metoda - zanecic piwem i obiecac wiecej po zakupach - w koncu ktos sie musi zajac prowadzeniam wozka, bo to klopotliwe jak buszujesz wsrod polek?

No nie gadaj, że nie chciałbyś zobaczyć jak to jest :rofl:

2 polubienia

Pójdę za Waszym przykładem… :wink:
TEŻ SPRÓBUJĘ…

No pewnie że chciałbym zobaczyć jak faceci ślinia sie na mój widok i robia do mnie podchody :slight_smile:

3 polubienia

O ile byłbyś ładny.:sweat_smile:
Ty jak korwinisci - wszyscy chwalą jego wizję gospodarczą, bo widzą się w klasie wyższej.:sweat_smile:

1 polubienie