Mężczyźni z dużym libido i fantazja

Jak to jest u Was, dziewczyny? Bo jak ja się zawsze skapne, że mężczyzna lubi dużo i często i miał dużo partnerek to mnie jakoś to przeraża. Bo ja nie mam tak. Pierwsze to mnie oszałamia, że taki facet jest wycwaniony i że umiał jakoś zbajerowac tyle lasek a drugie, że nie dopasujemy się i będzie chciał za dużo tego robic jak na moje standardy. No i też, że będzie mnie namawiał na jakieś udziwnione rzeczy. A Wy jak na to patrzycie?

Dzicz. Wojna za progiem a taki o jednym. Wywalić za drzwi. Poza tym ryzykować tym, że się na ten okrutny świat sprowadzi następne dziecko? Nie lepiej poczekać do końca wojny?

Moze z tym lepiej do poradni seksuologicznej?

3 polubienia

Myyy???
No cóż…
Współczujemy Ci tych lęków :face_with_hand_over_mouth:

6 polubień

Caly swiat ma w zalobie siedziec i nie funkcjonowac? Bo Ukraina ma wojne z Rosja? Xd

1 polubienie

@nunu, za 9 miesięcy będzie już po wojnie. :sweat_smile:

2 polubienia

Ja jakaś taka niezdecydowana jestem :rofl: to nic nie napiszę…!

1 polubienie

To ty jesteś “ona” ? Ale jaja xd

Nie…żart taki :wink:

1 polubienie

Też by mnie to przerażało ,o możliwości “podłapania” jakiejś choroby nawet nie wspomnę… :innocent:

3 polubienia

Znaczy wprawiony siusiak

@okonek ma rację najlepiej pogadać z seksuologiem.

1 polubienie

Tu na sali sami seksuolodzy, ale chleba fachowcowi na etacie zabierac nie należy :wink:

2 polubienia

@Meg Można też wejść na Insta: polecam profile KasiaCoZtymSeksem, RozwiążMnie i Sexed

2 polubienia

Ale to Was jakoś nie przeraża jak taki koleś jest?

1 polubienie

Kazda potwora znajdzie swego amatora :wink:

@Meg Każdy szuka i potrzebuje czegoś innego. Rozejrzyj się za facetem, który Tobie pasuje.

3 polubienia

Zapewniam Cię, że jeśli “trafisz na tego jedynego”, to nic w nim nie będzie Cię przerażało. Jeśli boisz się mężczyzny, to znaczy, że to jeszcze nie ten.

4 polubienia

Ale czy to będzie z wzajemnością?

1 polubienie

A skąd mam wiedzieć, czy to będzie z wzajemnością? Tego nikt nie wie. Ludzie nawet w związki i związki stałe wchodzą nie mając tej pewności.

4 polubienia