Miedzy wierszami?

Przeszla na zawodowstwo. Zagrala w filmie - lyzwiarska wesja jakies klasyki muzycznej i występowała tez w Holliday on Ice i podobnych pokazach. Wspomnienia napisala tez.

1 polubienie

Tak ale to wszystko bylo"jakis" czas temu…
54 lata to nie jest jeszcze okres spokojnej starosci.
A moze po prostu predzej udowodni sie bycie oczkiem w glowie Honeckera w jej przypadku,niz doping ktory w jezdzie figurowej,zakrawa na kompletny idiotyzm :smiley:

1 polubienie

Jeden z nielicznych terenów gdzie ruskie odpuścili - chyba nie mieli tak utalentowanej solistki w tamtych czasach.

1 polubienie

Absolutnie nie odpuscili!
Kariera Marii Butyrskiej i tej malej z rumiencami jak u dziecka,przypadly nieco pozniej ale to tylko zbieg okolicznosci ze Katerina potykala sie raczej z amerykankami.Pare lat w te czy w tamta strone i juz by sie ruskie znalazly :slightly_smiling_face:

2 polubienia

No może, w każdym razie Kasi przyznać trzeba, że na swoje czasy była zjawiskowa, dziś z Japonkami i Amerykanami miałaby problemy - jednak łyżwiarstwo też poszło w kierunku techniczno - siłowym niz widowiska. Nawet w parach tanecznych

1 polubienie

Juz tak czesto nie ogladam jak kiedys…
Widze jednak bardzo wyraznie ze strasznie zwiekszylo sie tempo i kto nie ma kondycji,nie ma co szukac wsrod pierwszych 20 par czy solistow…
Zreszta…Czy tance np. nie dotarly do jakies sciany,jesli chodzi o mozliwosci?Od przelomu lat 80-90,udoskonala sie tylko technika…O kreatorach jak Torvill-Dean,Biestiemianowa-Bukin czy moich lubionych,Duchesnais,nie wspominajac…
Ktos mi tu polecil pare miesiecy temu,faktycznie genialnych Kanadyjczykow.Perfekcja,maksymalne udoskonalenie ale…To wszystko juz bylo tylko wolniej…

2 polubienia

Tańce maja sporo ograniczeń, a i dobrych choreografow brakuje.

1 polubienie

Raczej chyba faktycznie to kwestia choreografii.Podnoszenia,rozjazdy to wszystko bylo karane kiedys…Teraz chyba juz jednak nie…
Ale…Nie jestem na biezaco od dobrych paru lat…

Trochę poluzowali, ale niedużo. Ja też ostatnio rzadko oglądam, bo w Hiszpanii dyscyplina jak siatkówka w Anglii, a jak już jest to komentator czy komentatorka powoduje u mnie ból zębów. Dźwięku się wyłączyć nie da, bo podkład muyczny ważny

2 polubienia

Ciekawe czy dalej co 4-5 para,jezdzi dowolny albo short do…rumby,Jean Michel-Jarre’a :smile:

Muzykę do płynności ruchu na łyżwach dość trudno dobrać, więc pewnie stawiają na pewniaki. :joy:

1 polubienie