Miło Wam ten weekend upłynął? Co ciekawego robiliście?

Ależ ten mini ciężaróweczek zabawnie wygląda. Taka połówka. No i ładny, bo czerwony :smiley:

1 polubienie

Czasem fajnie jest coś poczytać. Książki przenoszą Cię w całkiem inny świat. Czasem o wiele ciekawszy od naszego.

2 polubienia

nie mam sil czytac, czytam po 3 strony dziennie, wiecej nie mam, ech plakanko

To filmy.

1 polubienie

Wskakuj jednak pod opiekę psychiatry, bo nieciekawie masz. Rozumiem, że Ci się nie chce. Depresja to straszna choroba. Nie chorowałam ani nikt bliski nie chorował, ale z tego, co czasem czytam, wnioskuję, że może sam nie poradzisz. Potrzebny tu chyba lekarz, żeby Ci pomógł.

To masz w nagrodę drugą fotkę wspomnianego pojazdu.
Gdzie wolisz siedzieć? Na pace czy w środku tej kabinki?

Multicar M22

1 polubienie

W Puszczykowie???

1 polubienie

W Nojewie …

1 polubienie

W kabince, to musiałabym pewnie kierować, więc tylko na pace.
Dziękuję za nagrodę :smiley:

1 polubienie

To ja też wsiadam na pakę a niech nas kolega wozi …

Założę się, że jak zaczniemy za bardzo na tej pace rozrabiać, to się zatrzyma i nas z tej paki przegoni :grin:

1 polubienie

Ale my będziemy tak cichutko rozrabiać, żeby nic nie słyszał. :wink:

1 polubienie

Teraz dotarłam do końca wpisów. Dworzec w Puszczykowie sprzedany i przerobiony na restaurację, ale czy jeszcze działa? Stąd skojarzenie. .

1 polubienie

Nie interesuję się sportem ale zawiadamiam, że Polacy w czymś tam wygrali. Zawsze to przyjemnie :smiley:
image

Mąż na rehabilitacji, można poświęcić cały dzień na swoje pasje. Zrobiłam makramę-kwietnik - na świeżym powietrzu, dużo czasu spędziłam (ale to już w domu) nad realizacją dużego projektu - album scrapowy. Jeszcze trochę roboty z nim będzie, ale już zaczyna wyglądać :slight_smile:

2 polubienia

Czyli zostają w grupie :slight_smile: , bo w meczu z Holandią nie popisali się.

2 polubienia

Ja się swoim dekupażem też pobawiłam ale tylko troszkę, bo zajęty dzień miałam. :wink:

2 polubienia

Moze zamiast siedziec z mamą odetnij pępowinę?

1 polubienie

Jak skończysz, to zrobisz fotkę i pokażesz? Pewnie będzie piękny.

1 polubienie