Moc truchleje

1 polubienie

Santo subito
:pray:

1 polubienie

Cudowne dziecko dwoch pedalow? cytujac klasyka?

1 polubienie

Jako że znam te dzieła PFN-u i doceniam, obejrzałem to nie na stojąco tylko, ale stojąc na baczność z pokornie pochyloną głową. Przed tą wielkością uświadomiłem sobie moją pospolitą małość.

4 polubienia

Dla wzorowo pokornego obatela dodatkowa miska ryżu się należy. :rice:

2 polubienia

To naprawdę zbędna łaskawość. Już i tak zaszczycony sie czuję iż w takich czasach, wraz z takim człowiekiem żyję.

2 polubienia

A ja sie ciesze, ze zyje w miare bezpiecznej dleglosci od tego objawienia.

3 polubienia

Błogosławieni w pokorze trwający, albowiem to ich owoc żywota zJE ZUS. image

1 polubienie

Poważne niedopatrzenie w tem wiekopomnem dziele. Zabrakło tego, jak pogonił bolszewików znad Wisły w 1920. I to jest właśnie ten cud nad Wisłą.

2 polubienia

Przecież zdajesz sobie sprawę z tego że wymienienie wszystkich czynów, zasług, osiągnięć i zwycięstw jest prawie niemożliwe. W tym właśnie potęga tej osobowości wyjątkowej, powiedziałbym unikalnej.

3 polubienia

Myślę, że to fotomontaż … :shushing_face:

2 polubienia

Być może. Ktoś mógł to zrobić, żeby ośmieszyć Morawieckiego. Ale, jako metafora, ten filmik bardzo trafny jest.

1 polubienie

@benasek, @birbant istnieje prawdopodobienstwo, ze jednak nie

1 polubienie

Zmontowac taki filmik to nie problem. Ale najgorsze jest to, ze w swietle obecnej propagandy niewiele moze zaskoczyc.

2 polubienia

Film w tytule, to jedynie trailer drugiej części filmu Poland. The Royal Tour, zrealizowanego przez Polską Fundację Narodową. Tu całość.

1 polubienie

Rambo, kuźwa…

2 polubienia

jaki tam Rambo?
Rambo w czasie nie podrozowal - to Terminator.

2 polubienia

kurcze. piwa sie musze napic i to tego mocniejszego - dawno nie widzialam takiego grochu z kapusta

2 polubienia

Polska Fundacja Narodowa wyprodukowała drugą część, bo stwierdzono, że w pierwszej nie wzięto Rambo pod uwagę.

2 polubienia

Ale, żeby piwo grochem z kapustą zagryzać :thinking:

.tudzież groch z kapustą piwem popijać.

1 polubienie