Mogę się pochwalić swoją gwiazdką? :)

Nasza (moja i tensora) córcia parę dni temu skończyła 3 miesiące :slight_smile: i zastanawiam się kiedy to zleciało, poważnie… Jeszcze wydawałoby się chwilę temu ją rodziłam a ona już taka duża klucha się robi i coraz bardziej bystra. Np kilka dni temu nauczyla się łapać zabawki w rączki, robi to coraz częściej i mam wrażenie coraz bardziej świadomie. Do tego pięknie wysoko trzyma główkę, pod warunkiem że nie ma focha na cały świat. Nauczyła się też przesypiać całe noce (czasem tylko z jedną przerwą na jedzenie) i nie spać w dzień, lub ewentualnie robić sobie jedną turbo drzemke max 30 minut :)) No i niesamowity z Niej żarłok :rofl: Jest cudowna, ale potrafi dać popalić, także “boimy się” co to będzie na bunt dwulatka, skoro już teraz jest ogień :woman_shrugging::yum:
Pozdrawiamy z Tosią :wink:

13 polubień

Oby zdrowa była. :blush:

1 polubienie

Ale ma oczyska! Gwiazda z niej prawdziwa. Niech sie dobrze chowa :grin: A ja czekam na wnuczka…

4 polubienia

Oby tak dalej. Niech będzie zdrowa, mądra i ładna :slight_smile:
Wasze zdrówko!!!

2 polubienia

Super,a jak dzieciątko jest zdrowe to już naprawdę cudownie:))

1 polubienie

A nauczycie ją harmonijnie skakać po gałęziach?

Harmon odstaw prochy.
To ludzkie dziecko a nie małpka.

7 polubień

Ludzkie, czyli będzie musiało być *atologiczne?

Patologiczny jesteś ty po środkach psychoaktywnych.

3 polubienia

Albo z ich braku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 polubienia

Weź ty się człowieku ogarnij, i nie udzielaj więcej w moich tematach. Jedyną patologiczną osobą tutaj, jesteś ty sam.

2 polubienia

A co ona taka do tatusia podobna, nawet mina podobna? Okularki i jak dwie krople wody :smiley:
tens

Cieszcie się cieszczcie. Dzieci są super do wieku mniej więcej 5 lat, potem tylko gorsze! :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

I jakie ma bystre spojrzenie … :beetle::tulip::hibiscus::frog::hatching_chick::chipmunk::rose::birthday::lollipop:

1 polubienie

Ja tam nie lubię emanowania dziećmi w internecie.
Uważam, że dzieci nie są naszą własnością i póki nie są w stanie podejmować świadomych decyzji stronię od takich rzeczy.

2 polubienia

Słownik języka polskiego PWN

[epatować]«celowo zadziwiać lub szokować czymś»

chyba cos kartki w slowniku sie posklejaly? :joy:

Słownik języka polskiego PWN

[emanacja]

1. «promieniowanie lub wydzielanie się czegoś; też: to, co promieniuje lub się wydziela»

2. «uzewnętrznianie się czegoś»

3. «naturalny izotop promieniotwórczy radonu»

• emanować

1 polubienie

Ja błędu nie widzę. Emanowanie prywatnymi zdjęciami itd.
Nie miałam i nie mam na myśli epatowania.

1 polubienie

Jest na to prosta rada. Omijaj post :slight_smile: bez złośliwości, żeby nie było :wink:

1 polubienie

męczysz mój słaby wzrok :slight_smile: Nawet połowy nie przeczytałam.

Trochę racji wiewiór ma.
Na FB takich fotek nie dawaj. Złośliwców nie brakuje. I pedofilów.

4 polubienia