Moje rozważania na temat aktualny

Na to nie wpadlam
Co Was napadlo z tym pozbyciem sie kupki i siku?

2 polubienia

Piszemy o chaosie jaki zapanuje :wink:

1 polubienie

@okonek @efka Na basenach już trochę uprościli: szatnie są wspólne tylko przebieralnie i prysznice osobne…

1 polubienie

Az taka pesymistką to nie jestem

2 polubienia

@birbant Kiedyś w Gazecie Prawnej opisywali gościa, który najpierw narobił malwersacji finansowych i przekrętów wszelakich i w międzyczasie poszedł do sądu, powiedział że czuje się kobietą i zmienił nazwisko i imię na zupełnie inne żeńskie i teraz są problemy żeby pociągnąć go odpowiedzialności…

3 polubienia

Żeby tak jeszcze tolerowano to, że nie podoba mi się to co toleruję.

I o takie rzeczy mi chadzi.

1 polubienie

Dla bardziej zainteresowanych1579518421_09-urbanowicz-beetkowska.pdf (503,1 KB) - o prawnych aspektach zmiany płci

1 polubienie

I tak sobie trywializujemy fakt, że w kraju mamy lepszych i gorszych obywateli. Wam to naprawdę nie przeszkadza? Temat birbanta wywołał mój wpis w innym pytaniu. Teraz będziemy sobie dyskutować o tematach wydalniczych i sporcie… zapominając o co chodzi.Dla przykładu: w TVP niedawno wyrzucano niepokornych, później podejrzanych… teraz wyrzuca się nawet tych uległych, którzy jednak nie chcą powtarzać bzdur jak katarynka.
Naprawdę myślicie, że oni się zatrzymają na pozbawianiu praw ludzi o innej orientacji? Nie bądźcie naiwni. Dziś wy śmieszkujecie z 10 wyimaginowanych toalet… Jutro z Was ktoś będzie śmieszkował… Bo od całości okrągłego chleba… z każdej strony da się odkroić kromkę żeby ją pożreć.

4 polubienia

@anon86894402 Reksiu, ale temat jest nie o tym. Napisałem to wyraźnie kilka razy.

1 polubienie

a co mnie obchodzi kto z kim spi? @Szczery_do_BULU wymienili mi router przyjechal osobnik ogolony na lyso wytatuowany jak kto glupi
moj kontrolowany balagan uznal za normalnosc
przynajmniej takie sprawial wrazenie

3 polubienia

@anon86894402, chodzi o to, że wielu wykorzysta to do swoich niecnych celów.

1 polubienie

Oszustwo? Ksiądz pułkownik to jest oszustwo! Do wyciągania kasy z MON. Ksiądz nauczyciel, to jest oszustwo! Pani z rybnego, która zasiada w spółce skarbu państwa… i przelewa kilkadziesiąt tysięcy na kampanię Dudy, oto jest oszustwo! Szmata którą wyrzucono z zawodu sędziego z naganami, a która dziś stawia zarzuty tysiącu sędziów pytających o legalność procesów… Oto jest oszustwo!
A my pogadamy sobie o czysto hipotetycznym oszustwie osoby transseksualnej, która może chcieć wykorzystać jakąś lukę w przepisach, których nie ma… ale hipotetycznie mogłyby być. I robimy to w momencie gdy rząd skupia całe siły na tym, żebyśmy nienawidzili inności i pomogli mu realizować jego brudne i nieludzkie cele. Wielkie rzeczy można było zrobić tylko razem. Ale ten naród nie będzie razem… dlatego będą: zdrajcy, pachołki Niemiec i Rosji, Żydzi, lewacy, lgbt, nadzwyczajne kasty… etc.
Marny nasz los…

3 polubienia

Gdybym chciał założyć o temat, o tym, co piszesz, zrobiłbym to.
Zresztą nasze poglądy w sprawie są bardzo podobne.

Mnie zaintrygowało samo zjawisko tożsamości i ewentualne jego skutki. To nie jest sprawa tylko Polski. Mam wiele informacji z innych krajów, gdzie mniejszości seksualne od dawna nie są problemem. To wcale nie jest drobiazg. Tylko, że poza Polską te rzeczy stara się załatwić się bez niczyich prześladowa,ń. Ale to nie znaczy, że nie stanowią problemu. Stanowią i to coraz większy. Nie ograniczam się tylko do Polski.
A ostatnie wydarzenia przypomniały mi o tym i stąd moje pytanie. Wyraźnie to zaznaczyłem.

3 polubienia

:rofl:

to jest problem globalny
zadowolenie zdaje sie granic nie zna

Ja o tym chciałem założyć wcześniej wątek, jeszcze przed sprawą Margot, ale jakoś mi się zapominało. Mariusz swoim pytaniem przypomniał mi o tym. Tu gdzie mieszkam, toczą się w tej chwili aż trzy takie sprawy i jedna w Eindhoven. W Antwerpii, czyli w Belgii również.
Trzy dotyczą sportu. Panczenów i piłki ręcznej.

1 polubienie