Most w Pilchowicach

Widziałem @birbant, w Kijowie jak byłem na wycieczce.
Widziałem też, dawno, dawno temu w Lublinie w domu towarowym.

2 polubienia

Masz rację (@okonek - zmieniam bo to była pomyłka) @efka. Ja wprawdzie nie mam nic do odbiegania od tematu głównego pytania ale to odgałęzienie raczej mi nie odpowiada.

więc won prezydenta z pałacu namiestnikowskiego. Wszak to jest zabytek. image

1 polubienie

U dosc bliskiej rodziny mojej teściowej w podlodzkiej wsi bylo tak, ze piekny dom, lazienka, owszem do mycia sie, ale wychodek sławojka w podwórku, bo jak to tak? W domu się wyprozniac?

2 polubienia

U teściowej było podobnie. Ładna łazienka, pierwsza na wsi, ale sławojka stoi i zalecenia aby raczej tam. Dlaczego? Bo szambo trzeba okresowo wypompowywać.
Na moje pytanie czy dołu spod sławojki opróżniać nie trzeba odpowiedź: eee tam, obok jest gnojownik i tam sie nadmiar wylewa sam.
Ale obejście mimo to było przyzwoite.

2 polubienia

@Antykwa, wywołujesz koleżankę okonek, a wklejasz mój nick i awatar :stuck_out_tongue_winking_eye:
Muszę zmienić, kolorystycznie są podobne.

1 polubienie

Nie okonek, a efka ma racje. :rofl::rofl::rofl:
Ale tez jestem za, smierdzacy temat :sneezing_face:

2 polubienia

Zmusiliście mnie do kolejnej zmiany.
Dzisiaj dwie osoby były zaskoczone moim wyglądem, oczami wyobraźni widzieli mnie jako groźnego stwora.
Niechaj więc się stanie :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Uwazaj na Diabelka :imp::imp::imp:

1 polubienie

Zmieniłem czyli poprawiłem. Przepraszam.
Przy okazji. Kilka avatarów na pierwszy rzut oka to czarne, nieidentyfikowalne kółka.
Mój jest głupi, opatrzony, należałoby go zmienić ale ma jedną zaletę, trudno go wzrokiem ominąć nawet przy szybkim przewijaniu. image

3 polubienia

Miałaś już @efka wiele różnych avatarów, niektóre była ładne, nawet efektowne. Ten - niekoniecznie. image

1 polubienie

Nie.Na mnie bo ośmieliłem sie miec pozytywne na jego temat [Bismarcka] zdanie.Bylem zdrajcą i tyle.

2 polubienia

Patriota sie znalazl? :joy:
Ja sie co rano budze i wdze palme z gatunku bismarckia.
Biedaczek w ciezka delresje by wpadl widzac cos takiego tuz po obudzeniu.

Oryginalny i efektowny ten Bismarck(ia).

1 polubienie

Niech Diabełek uważa na mnie :grin:

I mieć kolejne będę :wink:

Najlepiej mieć miedź… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Podobno na skupie dobrze płacą :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jak się człowiek skupi, to miedź sobie skupi. :grin:

2 polubienia

Żeby pozostać w temacie.
Jak myślisz? Da się coś w tym moście zdemontować na handel, nim zostanie wysadzony?

3 polubienia