Motylem jestem ??

W miejscu w którym przebywam jest zatrzęsienie motyli :heart_eyes:
Takiej ilości tych cudnych stworzeń nie widziałam jeszcze :smiling_face_with_three_hearts:
Odkryłam, że są świetnymi modelami do zdjęć :smile:
Robione tylko smartfonem niestety, ale mega wdzięczne stworzonka :revolving_hearts:
Lubicie motyle ?
Czujecie się lekko jak motyl?
Psychicznie i fizycznie?


4 polubienia

Piękne zdjęcia , w drugim laptopie mam kilka zdjęć z motylami , na działce mam krzew budleja Dawida , motyle uwielbiają na nim się opalać.
Co do reszty pytania : motylem byłam ale utyłam :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Jestem w pracy wiec z ta lekkoscia jest tak sobie…
A motyli to ja tutaj nie widuje niemal wcale…
Za to ptaki…Jest tego zatrzesienie.Poza tym po ulicach biegaja wiewiorki,po drogach rowerowych,kroliki a w nocy jest mnostwo lisow.

2 polubienia

Mężczyźni, to motyle, Jeden mo tyle, a mo drugi tyle.

3 polubienia

Dzięki :slight_smile:
I widzę, ze też masz motyli dostatek u siebie na działce !
Ps .ja też utyłam po urlopie :smile:

1 polubienie

A motylków ni ma ?
:smile:
To chyba musi być łąka, pola aniżeli miasto.
W poniedziałek też wracam do pracy :(:face_vomiting:

1 polubienie

Hahaha :smile:

1 polubienie

Kilo ? dwa? Taka waga to nie problem.

1 polubienie

Motyle! To temat dla mnie, mógłbym o nich do rana … Każdy inny a ile interesujących rzeczy jest z nimi związanych!
Motyle fotografuję od dawna, oto, naprędce dla Ciebie skomponowałem kompilację niektórych z moich fotek motyli… O każdym bym coś interesującego powiedział. (Przy piwie :upside_down_face:)

3 polubienia

Motyl to symbol ulotności i piękna.
Ja je mam czasem w brzuchu. Na działce też mam.

2 polubienia

Motyle uwielbiają budleję. W tym roku trzy kupiłem, właśnie po to by przyciągały motyle.

3 polubienia

Kurde , muszę zamykać , ale zapytam.
Gdzie je posadziłeś @benasek ? Podobno są wymagające , tak mi powiedziała inna działkowiczka, mam ja 3 rok , nie chronilam na zimę otuliną i nie zmarniała.

W ogrodzie, przy innych krzaczkach. Posadziłem trzy dwie rosną, trzecią chyba kot zniszczył. Mam jeszcze jedną, z przodu domu, ta rośnie jak bambus. Trzeba je co roku ścinać prawie do ziemi a i tak odrastają szybciutko.

1 polubienie

No właśnie , w tym roku siarczyście ją podcięła , wygląda tak


p.s. a kwiaty już masz ? u mnie jeszcze brak.

2 polubienia

Mam, idę sfotografować, zaraz Ci je zapodam.

1 polubienie

Dobrze, zaczekam, dwa lata temu miałam fioletowe kwiaty, na nich motyle.

1 polubienie

Tak moja właśnie wygląda … Motyle już uciekły, ale każdego dnia gromada przy niej lata.

3 polubienia

faktycznie motylki pieknie “obrodzily”
motyle lubie, pod warunkiem ze nie sa to mole (to tez gatunek motyla)
cmy potrafia byc piekne tez.

4 polubienia

@benasek, ona ma dobre 2 metry, jak nie więcej, liście masz jakby bardziej zielone, znalazłam zdjęcie mojej, którą ledwo zasadziłam, jest tu maleńka, ale kwiaty już ma, przesadziłam ją i rośnie jak głupia, a nie kwitnie.

1 polubienie

@okonek, ona obrodzi jeszcze bardziej, traci kwiaty i pojawiają się kolejne, pod koniec lata jest piękna , są różne kolory.

2 polubienia