Motylem jestem ??

W miejscu w którym przebywam jest zatrzęsienie motyli :heart_eyes:
Takiej ilości tych cudnych stworzeń nie widziałam jeszcze :smiling_face_with_three_hearts:
Odkryłam, że są świetnymi modelami do zdjęć :smile:
Robione tylko smartfonem niestety, ale mega wdzięczne stworzonka :revolving_hearts:
Lubicie motyle ?
Czujecie się lekko jak motyl?
Psychicznie i fizycznie?

4lajki

Piękne zdjęcia , w drugim laptopie mam kilka zdjęć z motylami , na działce mam krzew budleja Dawida , motyle uwielbiają na nim się opalać.
Co do reszty pytania : motylem byłam ale utyłam :stuck_out_tongue:

3lajki

Jestem w pracy wiec z ta lekkoscia jest tak sobie…
A motyli to ja tutaj nie widuje niemal wcale…
Za to ptaki…Jest tego zatrzesienie.Poza tym po ulicach biegaja wiewiorki,po drogach rowerowych,kroliki a w nocy jest mnostwo lisow.

2lajki

Mężczyźni, to motyle, Jeden mo tyle, a mo drugi tyle.

3lajki

Dzięki :slight_smile:
I widzę, ze też masz motyli dostatek u siebie na działce !
Ps .ja też utyłam po urlopie :smile:

1lajk

A motylków ni ma ?
:smile:
To chyba musi być łąka, pola aniżeli miasto.
W poniedziałek też wracam do pracy :(:face_vomiting:

1lajk

Hahaha :smile:

1lajk

Kilo ? dwa? Taka waga to nie problem.

1lajk

Motyle! To temat dla mnie, mógłbym o nich do rana … Każdy inny a ile interesujących rzeczy jest z nimi związanych!
Motyle fotografuję od dawna, oto, naprędce dla Ciebie skomponowałem kompilację niektórych z moich fotek motyli… O każdym bym coś interesującego powiedział. (Przy piwie :upside_down_face:)

3lajki

Motyl to symbol ulotności i piękna.
Ja je mam czasem w brzuchu. Na działce też mam.

2lajki

Motyle uwielbiają budleję. W tym roku trzy kupiłem, właśnie po to by przyciągały motyle.

3lajki

Kurde , muszę zamykać , ale zapytam.
Gdzie je posadziłeś @benasek ? Podobno są wymagające , tak mi powiedziała inna działkowiczka, mam ja 3 rok , nie chronilam na zimę otuliną i nie zmarniała.

W ogrodzie, przy innych krzaczkach. Posadziłem trzy dwie rosną, trzecią chyba kot zniszczył. Mam jeszcze jedną, z przodu domu, ta rośnie jak bambus. Trzeba je co roku ścinać prawie do ziemi a i tak odrastają szybciutko.

1lajk

No właśnie , w tym roku siarczyście ją podcięła , wygląda tak

p.s. a kwiaty już masz ? u mnie jeszcze brak.

2lajki

Mam, idę sfotografować, zaraz Ci je zapodam.

1lajk

Dobrze, zaczekam, dwa lata temu miałam fioletowe kwiaty, na nich motyle.

1lajk

Tak moja właśnie wygląda … Motyle już uciekły, ale każdego dnia gromada przy niej lata.

3lajki

faktycznie motylki pieknie “obrodzily”
motyle lubie, pod warunkiem ze nie sa to mole (to tez gatunek motyla)
cmy potrafia byc piekne tez.

4lajki

@benasek, ona ma dobre 2 metry, jak nie więcej, liście masz jakby bardziej zielone, znalazłam zdjęcie mojej, którą ledwo zasadziłam, jest tu maleńka, ale kwiaty już ma, przesadziłam ją i rośnie jak głupia, a nie kwitnie.

1lajk

@okonek, ona obrodzi jeszcze bardziej, traci kwiaty i pojawiają się kolejne, pod koniec lata jest piękna , są różne kolory.

2lajki