Mowa ciała - co musiało się takiego wydarzyć, że facet tak się śmieje

tak jak ten z tego obrazka? Gdyby lekarz tak się przy was śmiał to co byście pomyśleli co go tak bawi… na wasz widok? ( załóżmy że zachowujecie powagę, jesteście normalnie ubrani, normalnie wyglądacie a on się tak śmieje na wasz widok…). Dlaczego?

śmeich pana doktora

Może to “wczoraj” oglądał XD

1 polubienie

w sumie wszystko.pamietam,jak kiedys bylismy nad morzem,siedzielismy w takim barku przy morzu,sporo ludzi obok.ja moj facet,corka i “tesciowa” i na mojego z gory ptak narobil,to byl moment i jego tekst “o kur.a ptak na mnie nasral” jaka nas glupawka smiechu napadla :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:ludzie sie na nas patrzyli jak na debili,bo nie wiedzieli o co chodzi.nawet teraz jak mi sie to przypomni to sie smieje.

2 polubienia

Nie chce mi się tego oglądać :smiley: napisz coś własnymi słowami …

2 polubienia

A gdyby lekarz tak się z pacjenta (czytaj z ciebie śmiał) to co byś sobie pomyślała o nim? Wchodzisz do gabinetu a on tak się zaczyna śmiać… ( znasz go bo to twoja kolejna wizyta u niego, nie znasz go osobiście).

Przeczytał w necie TO.

:rofl:

Nie wchodze dziś w odnośniki, może jutro wejdę…

W skrócie śmieje się z niewiedzy Maksa Kolonko, JKM, Andrzeja Dudy czy Michalkiewicza czy jakoś tak na M

EDIT: na temat zmian klimatycznych / globalnego ocieplenia (jak to nasz prezydent samozwaniec określił globalnego ocipienia …)

1 polubienie

[Edit]

Przeczytał w necie to:

1 polubienie

ze sobie przypomnial,cos zabawnego :joy:przypadkiem,jak ja weszlam akurat do gabinetu.jesli to dentysta to bym wyszla,bo jest jeszcze obcja,ze przypalil blanta przed chwila :thinking: :joy:

1 polubienie

Nigdy nic nie wiadomo.
Tu od lekarza dzieli mnie ekran monitora, wiec moze oglada cos smiesznego?
Zapytalabym, bo ja tez lubie sie posmiac.

2 polubienia

To przecież Ricki Gervais. W jego przypadku Wystarcza, że sam opowie sobie dowcip. :rofl::rofl:

1 polubienie

Z gafy.

1 polubienie

Bardziej z powodu zrobienia pacjentowi perfidnego żartu…