Może bardziej od seksu, ciągnie je do macierzyństwa?

Kobietom jest nieporównanie trudniej w życiu, do tego rodzą nieharmonijne istoty ludzkie, co obiektywnie raczej jest bardziej niewskazane, niż seks.

1 polubienie

Winny celibat

2 polubienia

Nie. To nie celibat winny tylko księża. Jeśli ich nosi, to niech nie gwałcą bogu ducha winnych kobiet, tylko niech uczciwie zapłacą i idą do burdelu.
Mogę zrozumieć, że ktoś się przeliczył licząc na to, że powołanie uspokoi żądze. Jeśli jednak nie uspokoi, to gwałt jest o wiele gorszym grzechem niż pójście na dziwki.

4 polubienia

Tu mo,na powiedziec, ze coraz częściej pojscie do burdelu tez uwazane jest za forme gwalu - biorac pod uwage rozmiary tzw. hsndlu żywymi towarem? Jestem sklonna się z tym stwierdzeniem zgodzic niestety.
Swiadomych pracownic seksualnych znowu az tak fuzo nie jest.
Ale to trzeba zobaczyc z bliska jak przedmiotowo mozna traktowac kobiety.
I tu kolego @harmonik nie wciskaj kitu z macierzynstwem.
Bo to inna kategoria.
@joko w krajach kulturowo nam “obcych” proceder przyjmuje monstrualne i niewiarygodne rozmiary. I nie tylko o islam mi chodzi.
Choc słuchając rodzimych “znawcow tematu” w habitach czy sutannach i ich przydupasów? To jeszcze ludzkosc czeka dluga droga zanim z drzewa nie zejdą. :wink:

1 polubienie

Kobieta-mama pewnie nie tylko ma podniecająco ssane sutki, ale też przez całe kilka lat ma swoją żywą lalę, a potem towarzyszkę życia. To raczej seks nie jest aż taką wielką atrakcją.

Pie… Jak nawiedzony.
Moze sam zostan mamą. Bedziesz mial urozmaicenie na stare lata. :joy::upside_down_face:

Dziecko przedmiotem nie jest, a juz na pewno nie lalką.

1 polubienie

Życie pod kamieniem jest nudne

1 polubienie

Masz na myśli kamień płyty nagrobnej? Chyba popularniejsze bywa chodzenie do piachu.

1 polubienie