Może coś o katastrofie znowu? Nie było jeszcze na nowym pytamy.

Tylu ludzi twierdzi że to katastrofa, nie zamach i zostawia ten temat a każde nawet wspomnienie takim ludziom że to nie zwykła katastrofa, wywołuje u nich napady agresji i irytacji.
Jednak przeszukujac internet w celu znalezienia różnych informacji na ten temat, czyli nie będąc obojętnym na to zdarzenie i bezmyślnie przyjmując że kat astrofa i koniec, można znaleźć naprawdę mnóstwo ciekawych faktów które wzbudzają mnóstwo wątpliwości… Nie wiem czy słyszeliście o tym o czym chciałem napisać, a sam się dziś dowiedziałem… No raczej nie bo skąd. OCZYWIŚCIE PRZYJMUJEMY ŻE TO KATASTROFA-NIE ZAMACH…
Więc tak… Ludzie badający ta sprawę dotarli do kolejnych budzących wielkie wątpliwości dla oficjalnej wersji faktów… Jak to możliwe że w sobote rano w czasie przed katastrofa samolotu… dobra nie chce mi się pisać, dodam filmik i kto na serio zainteresowany to obejrzy żeby nie było znowu hejtu… Mniej więcej chodzi o straż pożarna milicje, samochody i o naczelnika centrum kierowania w kryzysowych sytuacjach który był na miejscu przed zdarzeniem…

Film z 2018 roku.

1 polubienie

Weź ty się nauką zajmij. Rok szkolny się zaczął.

2 polubienia

Już wiem kim chce zostać w przyszłości…

Kim?

Kim Dzong Unem.

5 polubień

Członkiem Podkomisji Smoleńskiej z tytułem Zagraniczny Ekspert… Może złapie się jeszcze za kilka lat.

To dobre jest :rofl:

Przeglądając filmiki na YouTube i inne “mądrości” internetu możesz podważyć wszystko, co osiągnęła ludzkość przez czas swego istnienia na Ziemi. również każdy dogmat religijny, każde prawo fizyki i innych nauk ścisłych.
Więc do dzieła kowboju! Czekamy na dowody że Ziemia jest płaska!
Ale najpierw odrób lekcje :slight_smile:

4 polubienia

A co ma wspólnego płaska ziemia z faktami jakie można znaleźć o Smoleńsku. Oczywiście nie obejrzałes tego filmu. w tej serii filmow(jest ich więcej) nikt nikomu nie wmawia że to był zamach… Przedstawiane są tylko fakty o których nie było wiadomo wcześniej… Ale nawet to widzę ciężko przeżyć niektórym i budzi się w nich agresja i dyskryminacja

1 polubienie

Jak może moja kilku letnia jedyna wizja o zwykłej katastrofie byz nagle niszczona nowymi faktami które mi nie pasują…

Każda teoria spiskowa opiera się na “faktach”, które komuś nie pasują.

2 polubienia

No ale to są fakty, w które po prostu ty nie wierzysz bo wiesz ze powodują wątpliwości do oficjalnej wersji. Fakt jest taki że goście byli obok lotniska, właściwie obok miejsca katastrofy przed katastrofa i taki jest fakt. Rozumiem że ktoś już teraz to wie. Przyjął do wiadomosci ten fakt i dalej może uważać że było jak było… Nikomu nie będę wmawial że był zamach przecież. :rofl:

“Dziś wiemy już z całą pewnością, ze trzy osoby przeżyły zamach” - Antoni Macierewicz.
Jesli tak powiedział publicznie Minister Obrony narodowej, to ja sie pytam co zrobiło Państwo Polskie by te trzy osoby odnaleźć? Pewnie sa gdzies w kopalni diamentów na Syberii i cięzko harują.

3 polubienia

Nakładają się na siebie różne teorie… Byla informacja że 3 osoby przeżyły, tak samo jak była informacja wręcz pewna że samolot który się rozbił miał na pokładzie ponad 120 osób i były takie informacje na pasksch w tv… Wiadomo że można powiedzieć że to jakiś chaos informacyjny itp tylko dziwne że w żadnych innych katastrofach nie ma tylu wątpliwości… Wiadomo że jakiś przekręt łatwiej zrobic na terenie Rosji niż w unii europejskiej… Przecież tam nawet służby ratunkowe strzelały z broni palnej podczas akcji ratunkowej. Oczywiście podobno tylko po to żeby odstraszyć gapiów… No maja metody :rofl:

1 polubienie

W trzeciej minucie nagrania słychać strzały :slight_smile:
A to wybuchały zbiorniki z tlenem., jakie sa w każdym samolocie.

1 polubienie

Nie. Te strzały zostały zidentyfikowane jako strzały z broni palnej, zostało to potwierdzone przez polskie służby jeszcze za czasów PO, ale strona rosyjska tłumaczyla się właśnie tak że próbowano odstraszyć gapiów.

Oczywiście informacja że to potwierdzone strzały z broni, potwierdzona przez abw czy coś takiego, bardzo szybko przepada gdzieś tam w otchłani podobnie jak inne niewygodne informacje…

1 polubienie

Gumowy weź sie nie ośmieszaj.

2 polubienia

A ty nie pisz w tym temacie jeżeli masz tylko to do powiedzenia… Bo to ty się osmieszasz piszac coś takiego… Ja tutaj pisze tylko to co było… Nie pisze ze samolot porwali kosmici czy nawet ze byl zamach… Piszę to co jest faktem.

Obejrze potem
Ale watpie czy przebije Wisnewskiego z jego bardzo logiczna interpretacja
Dziwie sie (albo i nie?) ze ta wersja jest w Polsce nieznana
Dla mnie to najlogiczniejsze