Może coś o katastrofie znowu? Nie było jeszcze na nowym pytamy.

Fakty są proste i następujące: załoga działała po presją czasu, nie znali lotniska, zlekceważyli prośby kontrolerów, nie znali dobrze języka, na pilotów naciskał sam lech.

2 polubienia

Podobno najlepiej udaja sie takie akcje ktore sa zbyt proste i naiwne, tak ze nikt nie bierze tego pod uwage
Amerykanom sie udalo przeciez - a to amerykanski sposob
Sadze jednak ze to wszystko przypuszczenia i nie wiem czy kiedys sie dowiemy prawdy

2 polubienia

To już wiadomo że fakty które wyminiles to bzdura… Przynajmniej te że nie znali języka i że nie słuchali kontrolerów… To jesCze ktoś w to wierzy? Boszzeeee :rofl: ja tutaj podaję tylko fakty… Służby ratunkowe była na miejscach gotowe już przed katastrofa- no tak było. A strzały też są potwierdzone już od kilku dobrych lat.

To co podałeś to nie fakty. To właśnie są domysly tylko, strony za zwykłym wypadkiem z winy pilotów.

A strzały i zamach to fakty? Co jeszcze? Sztuczna mgła i dobijanie trupów w lesie?

1 polubienie

No pisze ci przecież że to że były tam strzały to już potwierdzone fakty. Nie pisze tutaj nic o zamachu bo napisałem w pytaniu że przyjmujemy że była to katastrofa… A mgła najprawdopodobniej była wytworzona bo były do tego maszyny na terenie lotniska. Są zdjęcia ale nie jest to pewne

Dlaczego przekonuje mnie Wisnewski?
Ano dla tego ze on nie twierdzi ze tak bylo na pewno
Podaje tylko logiczna wersje ze tak najprawdopodobniej moglo byc
W Polsce natomiast jak zauwazylam barddzo duzo osob wie wszystko na pewno i nawet nie mozna podyskutowac. Dotyczy to rowniez tematow o ktorych ja wiem sporo, ale okazuje sie ze “znafcy” wuiedza zawsze lepiej i to na wszelkie tematy.

1 polubienie

Hehehehehehe!!

1 polubienie

No właśnie. Nie wie a się śmieje bo ma być tak jak mówią w mediach. I trzeba się śmiać z różnych komisji i ludzi którzy pokazują że było inaczej.

Tutaj można gadać z kulturą tylko na rzeczy oficjalne. Żadnych teorii o których nie mówią w mediach xd

1 polubienie

Byly już dwie komisje - MAC i Millera. Obie są zbieżne i moim zdaniem prawdziwe. Komisja Macierewicza to tylko freakshow.

1 polubienie

Heheje polska komisja skopiowala wszystko z komisji Mac. A komisja Mac zawsze uznaje winę pilotów gdy wszyscy giną. Komorowski mówil z Rosją że wersję będą takie same

Za katastrofę winę ponosi STRONA POLSKA. Zła organizacja, chaos i to co powyżej ci napisałem.

3 polubienia

Polska ale rządowa. A fakty które podałem są prawdziwe… Pisałem że nie piszemy tu o zamachu

I nieodpowiednia pogoda. To było główną przyczyna.

2 polubienia

To kto strzelał?

Może to ukraińce strzelali i tak sabotowali co by krym odzyskać XDDD
Było to już po aneksji Krymu czy przed ? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

A więc Ukraińcy chcieli odzyskać Krym już cztery lata przed jego aneksją. Mocna teoria. :crazy_face:

2 polubienia

Autor robi żarty to i ja robię.

Wiesz to na pewno?