Może mnie ktoś uszczypnąć?

I nawet nie tylko kretynem. Skrajnym egoistą mówiącym innymi słowami zdanie: “Ukraino oddaj ruskiemu despocie kawałek siebie, żebym ja miał lepiej”. Tylko nie pomyśli nawet jeden z drugim, że jak ten despota już pozabiera wszystko naokoło siebie, to i po niego sięgnie.

5 polubień

Ten rodzaj perfidii mógł sie urodzić TYLKO w głowie zachodnich idiotów.
Ja sobie w ogóle nie przypominam by kiedykolwiek podpowiadano napadnietemu państwu aby sie poddalo…No przecież [prosze o wybaczenie] do coorvy nędzy,to sie w pale nie mieści,że wspomnę złotą myśl pewnego milicjanta…

4 polubienia

Po pierwsze, ani oni ani ich przodkowie nie zaznali na swoim grzbiecie ruskiego bata, więc nie wiedzą czym to pachnie. Po drugie - nie wszyscy są skłonni myśleć nie tylko o sobie. Są takie charaktery, że “po nas to choćby potop” albo “wszyscy i wszystko są po to, by mi było dobrze”. I czasem nie zależy to od tego, czy on z zachodu czy z południa. Tak był wychowany, albo taki się urodził. Przeszedłbyś obojętnie obok dziecka proszącego, byś mu kupił bułkę? A są tacy, co przeszliby, bo mieliby wtedy mniej na swoje rozrywki.

3 polubienia

Zyją jeszcze ci co powinni pamietać nazizm…Ale chyba nie o to chodzi.
To są TCHÓRZE.Boją sie utracić swój komfort,wygodę i okolicznosci do pielęgnowania hedonizmu.A boją sie ruskiego obłedu i rozszerzania konfliktu.
Mozna bylo zabiegać o pokój za wszelką cenę jak to robił ten stary pierdoła Chamberlain.Ale zeby doradzać i chcieć ZMUSZAĆ suwerenne i napadniete panstwo do poddania???

6 polubień

Sankcje da się obejść Francja już to robi sprzedając broń ruskim co do gazu Chiny i Indie już są zainteresowane kupnem więc będą mieli jakieś źródło dochodu tym samy środki na prowadzenie wojny

Kissinger urodzil się w Niemczech (konkretnie w Bawarii) . Zwial do USA wraz z rodzicani w 1938, czyli mając lat 15.
Musi mieli niezłe mozliwosci, bo byl to juz czas kiedy Zydzi mieli powazne problemy z emigracja.
Co do bycia kretynem? @collins02 , nigdy nie wiesz co w człowieku do konca siedzi. Kissinger to jeden z wielu przykładów.
Jego działania wcześniej w kwestii Chin tez sie skończyły chyba nie tak jak miało? Zamiast kraju pracujacego na chwale USA, za miseczke ryzu oczywiscie, wyhodowal mocarstwo.

1 polubienie

Ja bym sie zastanowila dlaczego dziecko o te bułkę musi prosic.

Też tak sądzę.

Bardziej niepokoi mnie lawiranctwo Scholla.

2 polubienia

Staram sie jak najmniej śledzić wydarzenia z Ukrainy ponieważ z obu stron są olbrzymie dezinformacje.Trwa wojna i widocznie tak ma być.
Pewnie niektórzy by chcieli aby Ukraina oddała ruskim tereny na wschodzie tam gdzie do niedawna większość ludności była prorosyjska.Z jednej strony mniejsze ryzyko rozlania się wojny na inne kraje lecz z drugiej-jakim prawem suwerenne państwo ma oddać to co należy do niego.

3 polubienia

A jeżeli ktoś myśli, że Rosja na tym poprzestanie, to jest głupi.

6 polubień

Józka, to diabli wzięli kiedy, mniej więcej był w wieku fiutina. Hitler porwany przez diabły został, jako młodszy.

3 polubienia

I jakoś dziwnym trafem w 2014 R.dynamika sprzedaży broni wzrosła o 20%. Tak to świat "potępił"ich za Ukrainę.

2 polubienia

Czyli wszyscy umoczeni w interesy z imperium zła…

1 polubienie

Twoja sprawa ale wystarczy wiedzieć i pamietać,kto wojne rozpętał.
Kto napadł a kto sie broni…
Poza tym,gdybys obserwował,nawet przy przyjeciu za pewnik propagandy i zwiazanych z tym kłamstw,rosji sowieckiej nikt w tym"fachu" nigdy nie przebije i to wiadomo bylo na dlugo przed wojną.

3 polubienia

Rosjanie juz kiedys w Paryzu byli, Francuzow o zdanie nawet nie pytajac… :wink:

1 polubienie

Ja sie Scholzowi nie dziwie. Po tym jak niemiecki prezydent zostal potraktowany, tez bym sie za bardzo do przymierza z Ukraina nie garnal… :wink:

1 polubienie

Upadek Napoleona?Ale to w koalicji.
Sami by nie dali rady dotrzec.

2 polubienia

Przeciez niemiecki prezydent to dekoracja, a urzad synekura.
O czym mieli rozmawiac? O pogodzie?
Rządzi kanclerz i jego zaprosili

2 polubienia

Upadek Napoleona, w rzeczy samej. A koalicja wlasnie dlatego skupila sie wokol Rosji, zeby do Paryza w koncu dotrzec… :wink:

Niemiecki prezydent jest rowniez glowa panstwa, i pogrywanie sobie z nim to formalnie rzecz biorac pogrywanie sobie z calym panstwem. Watpie, zeby Niemcy to puscili plazem… :wink: