Może wprowadzić dział...PORADY?

Każdy wie, że sprzęty są różnej klasy, tylko po co zwykłemu Kowalskiemu lornetka za kilka tysięcy?

1 polubienie

Nie o to chodzi.
Jest ogromna przepaść pomiędzy sprzętem za 100 zł a o podobnych parametrach za 300 zł.
Właśnie ok. 300-400 zł to minimalna cena za jaką da się wyprodukować i sprzedać lornetkę o już całkiem przyzwoitych parametrach.

1 polubienie

… zwłaszcza jeśli dziewice zasłon nie używają :stuck_out_tongue:

Generalnie propozycja mi się podoba, jestem za !

A jeśli już o lornetkach mowa…: :wink:

4 polubienia

Rozumiem @SMOK.Maciej, mi ten sprzęt nie jest potrzebny, ale inni chętnie z Twoich rad skorzystają :))))

Fajne chłopaki, rzadko słucham ich muzyki, ale na koncercie bawiłam się przednio, potrafią złapać kontakt z widownią.

1 polubienie

Nawet chciałam Tobie @anon75849589 ich zadedykować, bo gdzieś wyczytałam, że świetnie się przy nich bawisz, ale jakoś wyszło bez dedykacji kurka wodna :slight_smile:
Ale wiedziałam, że się tu pojawisz :kissing_smiling_eyes:

1 polubienie

To znaczy, na ich koncercie dobrze się bawiłam, dla porównania z ich koncertu wyszłam przed czasem ( mimo iż bilet zapłacony :stuck_out_tongue_winking_eye: )

image

1 polubienie

W dzisiejszych czasach w wypatrzeniu dziewicy, to nawet teleskop astronomiczny nie pomoże. :innocent:

2 polubienia

Ciekawa jestem, jaka jest średnia wieku utracenia dziewictwa :slight_smile:

A to zależy, kiedy dany bobasek płci żeńskiej przysiądzie sobie na smoczek. :shushing_face::kissing_closed_eyes:

1 polubienie

Wnuków jeszcze nie mam, ale większość moich koleżanek dobija 40-tki, jakie cuda wianki opowiadają o swoich dzieciach i ich wyczynach w podstawówce.

2 polubienia

Mam aparat kompaktowy z zoomem X200.
Nic wiecej nie trzeba,uchylny ekran,mozesz trzymac na kolanach i obserwowac miejs e oddalone o kilka kilometrow.

2 polubienia

Mój znajomy swego czasu mocno przecierpiał gdy niespełna 14-letnią córkę przyłapał z rówieśnikiem…
Ciężko to zniósł ale zgodził się na… to by się to nadal odbywało pod warunkiem iż będą się zabezpieczać. Tolerancyjnego ginekologa też nie od razu znaleźli (ktoś musiał tabletki przepisać).
Nawet na pobyt do rana chłopaka pozwalał…
A związek ten okazał się trwały. Przetrwał próbę czasu…

1 polubienie

Twoja historia kończy się Hapy End-em, fajnie,że dzisiejsi rodzice są świadomi, iż dzieci szybciej się rozwijają.
Mój syn przed pójściem do gimnazjum , był na końcowej imprezce klasowej, zrobili sobie popijawę i grilla w lesie, robili podsumowanie kto z kim i co, 3 dziewczyny przyznały się , że mając 12 lat straciły dziewictwo, to był dla nich seks bez zobowiązań, ot młodzieńcza ciekawość a potem już poszłooooo.

2 polubienia

Moja druga córka ze swym aktualnym mężem, to oni zaczęli już w ogólniaku. Nadal są dobrym małżeństwem i nic nie zapowiada, by to się zmieniło.

1 polubienie

A co miał zrobić jak dowiedział się że oni to juz od roku robią??? Regularnie.
Widocznie z kilku cór tylko ta miała taki temperament. Z pozostałymi to nie miał takich problemów…

Ale fakt. Maciej to choć wydaje mu się iz młody to jest jednak inaczej wychowany.
Dziś spora część młodzieży seks traktuje jak napicie się piwa lub zapalenie papierosa. Ma być przyjemnie! Relacji do tego żadnych nie trzeba. Tylko ochota…
Maciej zazdrości tym wszystkim młodym chłopakom.
Te kampanie w mediach uświadamiające 30- 40- latki iż seks z młodym chłopakiem to przyjemność dla obu stron. W czasach młodości Macieja to choć miały ochotę (to widać, drogie Panie, widać) to opory były większe… (zazwyczaj :innocent:).
I tych małolat które same wskakują do łóżka rówieśnikom. Nawet starać sie nie trzeba…
Och…znów być młodym SMOKiem…:yum:

2 polubienia

Aaaa, Zakopawer, to dla mnie kapela mocno przereklamowana @anon75849589
Oprócz “Boso” i Poziom adrenaliny", to właściwie nic wielkiego dla ucha nie uświadczyłam.
Ale cóż, istniały zespoły “jednego czy dwóch fantastycznych hitów”, jak np. Europe.
Długo nie pograli…

2 polubienia

Zgadza się, młody mówi to samo co Ty.
Mocno się zaskoczyłam, gdy zobaczyłam rano dupeczkę w jego łóżku, za 3 razem byłam już wku*****a, powiedziałam wprost, jeśli to z miłości, przełknę, ale ja ich nie znam! .
Młody do mnie z tekstem: mama, wiesz co to wolne związki? seks bez zobowiązań? w jakich czasach żyjesz? Odpowiedziałam,że w moich czasach zjawisko to już było znane, tyle ,ze my nazywamy to kurest****em.

2 polubienia

@Aszka_J, jedną piosenkę tego zespołu lubię, jedyną :))

1 polubienie

Takie czasy.
Młode kobiety nie mają oporów proponować seks panom starszym od ich ojców.
Kiedyś rzecz nie do pomyślenia.
Źle wróżę instytucji małżeństwa.
Młodzi faceci mają złe zdanie o kobietach. Ot, może sie ożenie jak wpadnę. A i tak będę skakał na boki bo przecież ona będzie robić to samo…
Lączy ich mieszkanie/dom na kredyt i wspólne dzieci…
Ale większość ludzi ma potrzebę kochać i być kochana…
Oni jeszcze tego nie rozumieją…

2 polubienia