Możemy się poszczycić

Tego nie wiemy czy nie będzie zdrowy, będzie po prostu inny z problemem że pomimo problemu rząd nie udziela pomocy nie tylko jemu ale ludziom bardziej poszkodowanym, produkując puste ustawy i wycenę pomocy, w której nawet Afryka nas wyprzedza. Rząd lokuje kasę w siebie gdy ich wyborca cierpi bo tak uznał uzurpator władzy. Najwyraźniej potrzebuje nowego leku który będzie stymulował życiowe procesy obronne, i który już jest oferowany potrzebującym, jest jakaś granica której ministrowie nie widzą kisząc się w swoim sosie i uwielbieniu. Zapis konstytucyjny nikogo nie wiąże odpowiedzialnością za taki stan rzeczy. Co roku zmienia się priorytety chorobowe jak spada im statystyka, czyżby celowa zagrywka pod konkurencję

1 polubienie

Powiew świezego powietrza w tym cuchnacym swiecie polityki…
I realny powód do dumy.
Chyba nie za wiele sie pomyle jesli powiem ze nasi naukowcy,podroznicy,nawet sportowcy,zawsze wyprzedzali o lata swietlne tzw.pierwsze strony gazet,miotające sie miedzy politycznym rynsztokiem a telewizja od najgorszej strony.

5 polubień

O to mi właśnie chodzi kiedy krytykuję system.

Ale tak chyba, w części krajów, można?

@birbant Zwierzę które nie jest w stanie jeść -harmonijnie odchodzi z tego świata…

@harmonik Na świecie żyją tysiące jak nie miliony osób niepełnosprawnych. Nasze czcze gadanie jest tylko teoretyczne: gdybyśmy mieli powiedzieć takiej osobie prosto w oczy: idź się zabij, bo twoje życie jest bez sensu, nie byłoby już tak komfortowo. Dzięki medycynie żyję: poskładali mnie i mogę teraz z Tobą pisać w tym “zacnym” wątku. Tak często narzekam i marudzę, no cóż, ludzie zazwyczaj chcieliby więcej niż mają…

3 polubienia

Wszyscy pozostawimy nasze nieharmonijne, hybrydowe ciała. Ale nie chciałbym zbytnio cierpieć. Wolałbym, aby mnie uśpiono, a jeszcze lepiej, aby mnie nie odżywiano.

@harmonik Co do uporczywej terapii to mogę przyznać Ci rację. Na razie jednak się cieszę, że tu jestem…

1 polubienie

Filozofia przeszczepów od innych dawców, to jedna wielka bezmyślność lub/i oszukaństwo, bo gdyby one były możliwe i sensowne, życie zróżnicowane gatunkowo i osobniczo nie mogłoby powstać i istnieć, bo właśnie bazuje ono na odrębności gatunkowej i osobniczej.

Każdy myślący rozumiałby, że to żaden powód do szczycenia się, bo

@harmonik Tak, tak jesteśmy zupełnie osobni… Na każdym milimetrze naszego ciała żyją miliony bakterii, które są z nami w symbiozie: nie jesteśmy jakimś odrębnym gatunkiem tylko ekosystemem. Podobnie, sprawa się ma u tysięcy innych “gatunków” symbiotycznych i współpracujących,(@vera223 jest uczona w temacie, więc może go pogłębić) . Większość organizmów to hybrydy, nawet poczciwe Matki Świata, które od momentu ciąży noszą w sobie komórki swoich dzieci. Poczytaj trochę o tej Twojej “osobności”: zanim zaczniesz zdanie od: Każdy myślący…

1 polubienie

to prawda, ponoc natepna senator PiSdoktor dorabiala sobie “na boczku” pobierajac pelne uposazenie posla zawodowogo.