Można? Można :)

A foki żyją w morzu nie w niemczech :grinning:

1 polubienie

Ja juz dawno przestalam nadazac za radosną tworczoscia prawną w Polsce.

1 polubienie

Nie ma sensu nadążać. Za chwilę przyjdą inni i koryto w swoją stronę przesuną.

1 polubienie

Raczej się mu sprzeciwiłem, ale mniejsza o większość… A teraz uściślam, iż chodziło mi o Ukraińców ogólnie będących na zachodzie Europy. A nie o karnację.

2 polubienia

Ale @GumowaFoka jest wyjątkiem… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Ta /ten w wannie?

Bywaja i ciemnej karnacji. Ukraina jest bardzo zroznicowana pod tym wzgledem, kraj duzy.
Zelenski tez blondynem nie jest :rofl::rofl::rofl:

Być może czasem i w Annie. Kto wie? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

To twój wpis więc jak by troszkę potwierdziłeś że są ciemni.

W Polsce też bywają cimnej karnacji. A nawet opaleni

1 polubienie

Zdarzają się i ciemni, tok, jak Polacy i inni, Sam, zanim osiwiał mi łeb, miałem czarne włosy i ciemną karnację.

2 polubienia

Mam ich w firmie na co dzień i ciemnej karnacji jeszcze nie spotkałem. Ale zapewne bywają.

Rudzi też. Bywałem w Ukrainie, nawet w czasach, gdy należała do ZSRR i późniejszych.

1 polubienie

Ja to juz na to uwagi nie zwracam. Costa Blanca jak i wiele innych miejsc w kraju ekskolonialnym i z rozwinieta turystyka to tygiel rasowy i narodowosciowy.

Istotniejsze jest czy dogadac się da i cywilizowane toto. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Są bardziej cywilizowani niż my. Używają chętnie języka Rosyjskiego i nie uważają że powinniśmy jakieś firmy wykluczyć bo są rosyjskie. Zakupy robią z głową czyli najtaniej a nie z pobudek nt wojny. Bardzo chętnie kupują w Auchan. Jakiś czas się wstydziłem znajomości rosyjskiego ale szybko mi pokazali że to nie tak.

Foki są też w ZOO

Bywają. i bywają łysi, bywają zbóje, bywają . jak każdy naród. Jednak jeśli chodzi o to jacy są dla nas to wolę gruzinów. Są bardziej mili.

1 polubienie

Są ale to nie ich naturalne środowisko.

Ale ja nie o Ukraincach czy Rosjanach.
W ogóle o ludziach - tubylcy zwlaszcza w sezonie to zdecydowana mniejszosc.
A w koncu ja to tez element naplywowy, choc jak mówią już “swój” :stuck_out_tongue_winking_eye::smile:

2 polubienia

Zawsze będziesz obca. Mimo że swoja.