Musze sie pochwalić!

Aaaa…Oki.Potwierdzam.Tym bardziej ze to nie przypadek.
A od samego poczatku podziwiam Twoją cierpliwość.

1 polubienie

Też czasem dość późno się kładziesz? Ja tak, ale już mi się zaczyna robić sennie, więc znikam, żeby jutro nie mieć kłopotów z pobudką. :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Pracuje tylko w nocy.Sporadyczne dniówki tylko w weekendy.I potem jak mam wolne to wszystko mi sie miesza…
Ale teraz mamy Tokio wiec staram sie jak moge by byc na bieżąco…

3 polubienia

Juz wiem!
To byl inteligentny wspak aktor,Szyc!
Nie robie na ogół takich pustych gestów ale pamietam ze bylem o krok od zrobienia z “Bitwy warszawskiej”[film na cd] kaczki na wodzie.

1 polubienie

Oj @collins02 rozumiem Twoje wzburzenie ale żeby samemu zniżać się do poziomu rynsztoka? …

2 polubienia

Nie podzielam poglądów Klepackiej, a i tak będę jej kibicował i życzył sukcesu na IO. Wszak jest reprezentantką mojego kraju i w takim układzie mam w dupie politykę i poglądy sportowca.

Odnośnie Igi i siatkarzy zaraz wypowiem się, jak ochłonę. Właśnie wróciłem od znajomych i muszę poczekać, aż mnie wkurw minie po kompromitacji naszej tenisistki. Tak, kompromitacji…

Wypowiem się w pytaniu kolegi @collins02 “Ile medali?”

3 polubienia

Harmonijnemu do pięt nie dorastasz :crazy_face:

I jak tu żyć,panie… :innocent:

1 polubienie

Żyj i nie marudź. Nie jest tak źle :wink:

2 polubienia

Ciebie poslucham zawsze! :wink:

1 polubienie

Hahaha… Ty naprawdę chcesz, żeby mi moje ego szyby powybijało. :joy:
Dzisiaj mam cudny humor, bo był pan na obejrzeniu wstępnym możliwości klimatyzacji w mieszkaniu. Wszystko w swojej firmie powylicza i przyśle mi propozycje z cennikiem niedługo. W tym sezonie się już nie “poklimatyzuję” ale za rok przecież znowu będzie lato… :wink: Naprawdę się cieszę, że już “coś ruszyło”.

2 polubienia

Bo kiedy patrzysz w otchłań to otchłań patrzy na ciebie. Ofiara staje się sprawcą i metody sprawcy przyjmuje.

Więcej luzu i dystansu.

1 polubienie

Zazdroszcze…To taki rodzaj"pomieszkiwania",za którym przepadam.Choćby to bylo przestawianie książek na półce…
No i mam do wymiany okno…Ale kiedy i za ile???Stary dom to i konserwator sie wtrynia… :thinking:

3 polubienia

Czlowieku,jakiego luzu?
Reprezentantka kraju,zresztą podobnie jak kiedys Radwańska,jest cyklicznie opluwana i znieważana a moderator tego burdelu,nie robi nic a jesli juz to odpowiedzialni za niektore artykuly wrecz szczują lub"tylko" zachęcają do tego zbydlecenia.
O tym ze pluja na Polke juz nie wspominam bo to draństwo wlasnie to lubi najbardziej…
Edmund Burke powiedzial to co wszyscy znaja i cytują:Wystarczy nic nie robic aby zło triumfowało…
A Ty sie śmiejesz…Gratuluję!

1 polubienie

W domu zawsze coś jest do zrobienia. Nasz ma 20 lat, ale już sporo wymieniliśmy. A jak nie ma chwilowo niczego do wymiany, to żeby nie było za dobrze chociaż część pokojów odświeżamy. Marudzę wtedy ale w sumie lubię to. Jest wtedy tak świeżutko i można się przez kilkanaście dni codziennie tą zmianą cieszyć. Wiem, że macie spore mieszkanie, ale nasze też małe nie jest. Ma w podstawie 116m. Dlaczego “w podstawie”? Bo częściowo ma skosy (wbrew pozorom lubię je, bo fajne są). :wink:

2 polubienia

Oooo…To masz wieksze ode mnie.Ja mam 103,5 m2.Nawet nie wiedzialem ze takie sie dzisiaj stawia.No chyba ze to osobny domek…

1 polubienie

Jeśli podlegacie pod konserwatora, to współczuję. Sprawy, które normalnie można załatwić za niewielką kasę albo nawet samodzielnie wymagają jego akceptacji i czasem włożenia sporych funduszy w sprawę wydawałoby się mało istotną.

2 polubienia

No niestety.Skutek tego jest taki ze okna musza byc odwzorowaniem tych z przed 115 lat…I ja to rozumiem ale…To kosztuje.

2 polubienia

Ofiara ideologicznych podziałów.
Klepacka stanęła po stronie wyklętych i przeciwników aborcji.
Stąd hejt. Polityka znów wygrała.

1 polubienie

Nieee… Taki normalny sześciopiętrowy domoblok z 21 mieszkaniami. Cały "mój pion"ma taki metraż, tylko chłopak nad nami ma mniejszy, bo on ma skosy na wszystkich zewnętrznych ścianach. Inne piony mają inną wielkość. Są 2 mieszkania piętrowe.

1 polubienie