Musze Wam coś puścić

Tym bardziej ze video jest…zpierajace dech…
Alain i Dalida…Patrzylem na to i myslalem sobie,ty draniu!A gdzie Romy?
Ale…Wszyscy tacy jestesmy…
Encore les Paroles…
I tak jednak,kochamy drani,prawda?
Wlasciwie nie wiem do kogo adresuje to pytanie…Sam tez kocham i ani mysle sie spowiadać…

9 polubień

Jak dla kogo? Choćby do mnie!
Wiem, że się powtórzę, ale czasem warto, szczególnie, gdy chodzi o Dalidę. Nie tylko wysłuchałem, co się dało jej wysłuchać, to także trochę poczytałem na jej temat. Była miss piękności Egiptu, popełniła samobójstwo, łykając sporą dawkę proszków nasennych. Napisała w pożegnalnym liście „Życie stało się dla mnie nie do zniesienia… Wybaczcie mi”
Dla mnie Dalida będzie tym utworem, który bardzo mi się podoba i pewnie nie raz jeszcze zapodam …

3 polubienia

byle nie bąka @collins02

:rofl:

O, u mnie to leciało niemal na okrągło…

Kiedyś to umieli śpiewać. :yum:

Mój Boże, gdy przebywałem w Gdańsku, nadano mi ksywkę; Delon. Początek lat 70. Nawet cinkciarze tak mnie nazywali. Ależ ten czas przeleciał. :sunglasses:

4 polubienia

Zobacz wiec teraz jak sie to wszystko zmienia.Wczoraj kolo milosnikow piosenki francuskiej a dzisiaj,nie bardzo jest z kim gadać…
Ale…Poki dzien trwa :wink:

1 polubienie

Ty miales czarne wlosy? :wink:
Tak…Umiejetność znalezienia sie w konwencji a co za tym idzie bardzo czesto,oryginalność,to sztuka ktora chyba przeminela z wiatrem…

Kruczoczarne. I tak się czesałem, jak Delon.

2 polubienia

Bo kiedys dales zupelnie inne zdjecie:))

Na tym zdjęciu, to już siwe miałem. Intensywnie siwieć zacząłem zaraz po 40.
Nie, przed 40. A na zdjęciu 62 lata liczyłem już.

1 polubienie

A to jej kolejny superhit:

I nasz przaśny cover:

5 polubień

Jakbyś wyczuł. Właśnie sobie jej słuchałem tutaj. I dołożyłeś mi tego słuchania. :yum:

1 polubienie

Elita.
Elita wśrod kabaretów.

@Bingola
Pierwsza Edka - skała taka
kabaretowa, świetna paka. :grin:

1 polubienie

Ładna pogoda, to się towarzystwo wybrało by się trochę przewietrzyć … Ale chyba z tego spaceru powinni już wrócić … :thinking:

1 polubienie

A ja teraz się przepiwkowywuję… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ten cover to sobie odpuszcze ale Gigi…To bylo pierwsze wtajemniczenie.W Lecie z radiem oczywiscie…

1 polubienie

Jak ja po pracy…
Slucham sobie George’a Bensona ale juz mnie korci cos ze starych Francuzow wygrzebać… :slightly_smiling_face:

O prosze.Lektura obowiązkowa.

4 polubienia

Ale dlaczego tak wczesnie,jesli to nie jest jakas drazliwa kwestia?