Mutua Madrid Open 2022

Jako że Badosa jest 2 w rankingu, to z Igą może się dopiero spotkać na końcu. Ale jakoś w siłę Badosy nie wierzę, to, że zagra w ogóle w finale.
Ciekawe czy Muguruza zagra.
I dobrze, niech Djokovic zakończy karierę, w tej chwili bez ogrania z najlepszymi graczami, to w jego przypadku idzie to ku słabszym jego występom.

3 polubienia

Tak już się cieszyłem z samochodu Igi, i dla niej i dla nas, i tych co lubią piękne, drogie, sportowe samochodu.
No i klapa, ten Porsche jest ELEKTRYKIEM!!! To się nazywa prawdziwy dramat. Co z tego, że osiągi ma super samochodu, to, że autonomię ma do 490 km, etc. etc.
To jest w pewnym sensie profanacja motoryzacji. Do tego darmową gwiazdę jako reklamówkę do tego samochodu znaleźli…

2 polubienia

Chyba przyjdzie się na te gokarty przestawic :wink:

1 polubienie

Na napęd mięśniowo - wibracyjny typu - harmonik… :rofl:

1 polubienie

Jemu to rowerek stacjonarny, zeby zagrozenia na drodze nie tworzyl.

1 polubienie

Iga Świątek nie wystąpi w Madrycie. Odpuszcza, jak podaje, z powodu kontuzji barku.

Ma wystąpić w Rzymie i celuje w French Open.

4 polubienia

Jakos mnie to nie dziwi.
Nie wiem na jakiej wysokości byly korty, na których grala ostatnio, ale Madryt to srednio 800 m n.p.m. i suchy górski klimat. Aklimatyzacja jest trudna. Wycofujac się nie traci duzo, a wysilek gry w takich warunkach moglby się zle skonczyc dla cyklu treningowego.
Jest już na tym poziomie, ze nie wszystko musi

3 polubienia

Własciwie nic nie traci.Ma wystarczającą przewagę,nawet jesli Badosa wygra turniej.W co za bardzo nie wierzę.Przy takim natężeniu gier,ważniejszy jest “mecz” ze swym zdrowiem…

4 polubienia

Uważam, iż decyzja Igi i jej sztabu jest, jak najbardziej słuszna.

3 polubienia

Właśnie się tego dowiedziałem. Mądrze robi, akurat topowi gracze, przez częste finałowanie są zmuszani do bardzo przesilających gier. Może z Sabalenko nie było tak ciężko, ale z Raducani i z tą Rosyjką Samsonową w półfinale jak najbardziej.

1 polubienie

Sabalenka odpadla…

3 polubienia

Białoruski robot się zaciął…

3 polubienia

Powietrza zabraklo?
Czy trafila kosa na komien?

1 polubienie

Anisimowa - Sabalenka 2:1 / 6:2 3:6 6:4

Nie znam tej rosyjskiej Amerykanki, ale tu zawodziła Sabalenka. Tylko w II secie zagrała, naprawdę dobrze.

1 polubienie

Doczytalam. Rosyjska rodzina sportowa emigrowala do USA w 1988. Ona urodzila sie w Stanach.
Dobrze jej szlo, ale w 2019 zmarl ojciec i zarazem trener.
Myślę, że jesli sie pozbiera do końca to jeszcze o niej uslyszysz.

3 polubienia

Mecz toczył się przy pustych trybunach, czyżby oba nazwiska nie przyciągnęły kibiców? Igi brak? :grinning:

Ale pojedynek podobał mi się. Obie grały tenis na wysokim poziomie, a ta Anisimowa wie na czym polega ta gra. Będę starał się zobaczyć jak najwięcej z tego turnieja…

3 polubienia

Pierwsze etapy rozrgrywek to zwykle tłumów nie ma, zwlaszcza jak nie graja “swoi”.
I jeszcze trochę tez pocovidowy strach - niby maseczek nie ma i wirus złagodniał, ale ludzie wolą uważać.

2 polubienia

Liczą na Badozę, zwłaszcza, gdy nie ma naszej Iguni. :grinning:

1 polubienie

Badoza wygrała z Kudermatową. Patrząc na resztą zawodniczek w tem turnieju, to ona, faktycznie jest faworytką.
Wróć, dopatrzyłem tam jeszcze Halep, Azarenkę i Jabeour. Dość ciekawie będzie.

A Pliskova przegrała ze swą rodaczką, dla mnie nieznaną.

A manda jest kolejna z tych co"aspirują" ale nikt nie wie,co z tego wyjdzie.
Dla mnie,zawodniczka na top-20 ale nic poza tym.
Wynik jednak,bardzo mnie cieszy!
Od czasu Williams czy Szarapowej,to własnie Uryny nie lubie najbardziej :roll_eyes:

1 polubienie