Myslalem, ze takie rzeczy to tylko w Rosji

1 polubienie

Ten czlowiek to niech sie cieszy, rezyser filmu, ktory kręcił mial mniej szczescia, choć w przeciwienstwie do swojej kolezanki operatorki przeżył.

Porzadkuje zalegle sprawy, bo zapowiada sie na kolejna batalię sądowa i to z trupem w tle

2 polubienia

Napisałaś jakby Baldwin celowo zabił. Bez sensu.

Nie zabil celowo. Odnioslam sie raczej do amerykańskiego systemu prawa, gdzie prokuratura i adwokaci walcza wyciagajac wszystkie brudy i zaniedbania.
Natomiast na pewno nieostrożne obchodzenie się z bronią do madrych nie należy. Zwlaszcza bawienie się nią, kiedy wokół pełno ludzi. Ale to USA, przewidywania skutków się az tak nie wymaga. Takie wypadki nie mają jednej przyczyny. Po to sa procedury, zeby minimalizowac niebezpieczne skutki.
Przetlumaczenie, ze ubrania nie wrzuca sie do pralki razem z dzieckiem, a juz na pewno nie włącza wirowania?
Nigdy nie bylas w poblizu osoby, wokół której wytwarza sie chaos?

1 polubienie

To nie było bawienie się z bronią rany boskie :woman_facepalming:t3:
Znasz w ogóle ten temat czy tak tylko żeby zabłysnąć link wygrzebałaś??
To był plan filmowy i w pistolecie,nie wiadomo dlaczego ,była amunicja ostra. Identycznie jak w przypadku Brandona Lee.
I nie do aktora należy sprawdzanie jakie naboje są w środku. :woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3:
Ręce opadają…

1 polubienie

Mnie zastanawia,skąd [ i dlaczego?] ostra amunicja na planie filmowym…
Gdyby to sie częsciej zdarzało…Kanal tv z podtytułem"action"nie zaistniałby bo wszelkie Seagale i Van Dammy juz dawno by nie żyły…

1 polubienie

Nie wiem,ale odpowiedzialni za to są ludzie od rekwizytów i to oni powinni znaleźć się przed sądem.

2 polubienia

Akurat link to nie ja wygrzebalam. A co to za roznica czr to plan filmowy czy strzelnica?
Czy jakiekolwiek inne miejsce? Jesli masz do czynienia z bronią przestosowana do ostrych pociskow to pewne zasady bezpieczenstwa obowiązują. Tym bardziej, ze takich wypadkow pewnie jest wiecej, tylko nie kazde konczy sie rannymi czy śmiercią. Ale czlowiek to takie stworzenie, co sie na wlasnych błędach nie uczy.
Broń to nie zabawka. Nie tylko palna.

1 polubienie

No wlasnie o to chodzi ze w"pudle" z rekwizytami nie ma miejsca na ostrą broń.To nie rekwizyt.

2 polubienia

Używa sie ostrej broni, ale z nabojami slepakami.
Pomylki sie zdarzaja, a rekwizytorem byla tam mloda osoba, byc moze o niewystarczajacym doswiadczeniu. Pytanie skąd wziely sie tam ostre naboje?
To nie zmienia faktu, ze jakby aktor sie nie bawil bronią to moze skutki byłyby mniej tragiczne?

Moze ktos chcial sie pozbyc tej osoby? Niekoniecznie naciskający spust

Dochodzenie i na to pytanie tez musi odpowiedziec, rozpatrujac każdą możliwość - od zaniedbania po premedytację.

1 polubienie

Jest taki serial ojciec mateusz oparty na don matteo xd on by to wyjasnil w moment :rofl:

Broń jest normalna na planie filmowym,tylko naboje ślepe. Tutaj ktoś popełnił błąd i najprawdopodobniej nie wyjął wszystkich ostrych…

Ja prdl… :woman_facepalming:t3:
Nie bawił się tylko kręcili film. Drukowanymi literami ci trzeba napisać czy co?
A broń na plan filmowy dostarcza ktoś zupełnie inny,i to do tego kogoś należy sprawdzanie jej itd.

Fajny “błąd” :thinking:

3 polubienia

Ludzie śpijcie, Wystarczy, że mi sklep internetowy podniósł ciśnienie i nie chcą rozliczyć zwrotu od miesiąca. Pewnie od 1.01 trzeba płacić skł. zdrowotną od niesprzedanych towarów i teraz kombinują.

1 polubienie

Byl jeszcze wczesniej angielski Padre (Ojciec) Brown :joy_cat:
Chyba prekursor detektywow w sutannach.

1 polubienie