Myślicie że szczepionka na covid będzie w pierwszej kolejności

dystrybuowana w Europie a dopiero potem w USA? Żeby zrobić “badania kliniczne” na Europejczykach zanim się poda reszcie świata? :thinking:

Nie ma szczepionki - bida, bryndza, narzekanie.
Jest szczepionka - narzekania ciąg dalszy.
:joy:

5 polubień

Z tego co wiem to najpierw trafi do USA - przynajmniej ponoc taka umowe zawarl Trump dorzucajac troche grosza na badania.

3 polubienia

Nie miala baba klopotu…
Za duze nadzieje sie poklada w szczepionce.

2 polubienia

Trwa szczepionkowy wyścig. Znając Polski rząd i zaradność takich gości jak Sasin i Szumowski można założyć że my ten specyfik otrzymamy jako ostatni lub wcale. Od sprzedawcy broni.

2 polubienia

Jakiego handlarza bronia?
Zostanie powolana speckomisja do spraw zakupu.
Jako, ze sprawa podejrzana (taki wirus to jak cichociemny, niby jest, ale go nie widac) to szefem zostanie Macierewicz, a doradca do spraw finansowych Rydzyk.

2 polubienia

To tylko pogratulowac,jesli by w Polsce nie bylo.W Uk juz niedlugo zaczynaja szczepic.Chwala Bogu,ze ja na samym koncu kolejki,moze zabraknie :shushing_face:.Jesli nie to i tak bardzo ladnie podziekuje,ale nie skorzystam.

4 polubienia

Jeszcze szczepionki nie ma, ale juz wiadomo, ze w Hiszpanii bedzie bezplatna i dobrowolna.
Czyli pewnie wiekszosc sie rzuci do szczepienia, ja poczekam jak to zadziala - nie jestem antyszczepionkowcem, ale jak to mawiaja szybko to sie pchly lapie, a moje wieloletnie doswiadczenie podpowiada, ze co nagle to po diable.

2 polubienia

@harmonik Chorowałeś kiedyś na cokolwiek? Czy zawsze jadłeś harmonijne owoce i byłeś zdrów jak harmonijna ryba?

1 polubienie

Tak. Dobrze że mi przypomniałeś! - Muszę dokupić akcji Pfizer-a!

1 polubienie

Za dziecka, które jeszcze mało rozumie w dziedzinie zdrowia i mądrego odżywiania, prowadzonego przez normalnie ogłupionych rodziców, byłem chorowitym dzieckiem z ich winy, ale nie mam do nich pretensji (są na tamtym świecie), i możliwe, że mi pomagają z ich wymiaru, ciesząc się, że taki mądry synek im się trafił, który nie dał się powszechnemu ogłupianiu.

Niestety, w dorosłym życiu, choć zbudowałem sobie odpowiednią mądrość, to jednak w zmaganiach z moimi diabłami podskórnymi, jeśli wygrywałem, to na krótko i pewnie tylko dzięki wspomaganiu mnie przez SIŁY WYŻSZE, z JEZUSEM na czele. Liczę, że w końcu nie przegram z moimi diabłami.

1 polubienie

Wtedy będziesz intencjonalnie zainteresowana, aby tym szubrawcom powiodły się ich łotrowskie plany. Ale każdy ma prawo do swych kalkulacji.

1 polubienie

Dobrze że wrzuciłeś to pytanie o Edycie Górniak. Uważam, że kobieta ma bardzo dobry głos. Poza tym nagrała, kilka dobrych piosenek, które bardzo lubię i które przypominają mi stare dobre czasy. Ostatnio, jeszcze przed “pandemiją” miałam wrażenie, że trochę o niej ucichło w muzyce a zaczęło być głośno na Pudelkach i Pomponikach… niestety zaczęła chałturzyć jako celebrytka… Teraz, w czasach totalnego zamknięcia artyści, jeśli nie mają konkretnych oszczędności, funkcjonują raczej kiepsko, w realu nic się nie ugra,koncertów brak sprzedaż płyt żadna. Jedyna szansa dla nich, także dla pani Edyty to Internet. Jak zapewne wiesz kont w mediach społecznościowych, na fejsbukach i innych instagramach nie prowadzi się po nic - robi się to z prozaicznego powodu - dla kasy. Pani Edyta więc znalazła dla siebie niszę - jej konto na insta generuje konkretny przychód i nie pozwala o niej zapomnieć w niepewnych czasach - klik klik - tu cytat, tam link, przy okazji pasą się różniaste portale,. które generują sobie ruch na stronach. Rozumiem, że Ty @harmonik -u bardzo lubisz panią Edytę i chcesz się dorzucić do jej zarobków w tych niefajnych czasach. I tu sprawa bardzo ważna, o której @harmonik -u mówiliśmy Ci wielokrotnie: marnujesz się na tym lewacko-prawacko-nieharmonijnym forum. Nie jesteśmy odpowiednim targetem dla Twoich treści. Powinieneś wzorem pani Edyty założyć swoje kanały na YT i Insta (jeśli nie wiesz jak skorzystaj z czyjejś rady, poza tym w sieci funkcjonuje masa turtoriali). Zwiększysz swoje zasięgi, znajdziesz odpowiednich odbiorców a nawet zarobisz - nie zapomnij wtedy o mnie i przyślij jakąś symboliczną złotówkę - dorzucę sobie do zysków z akcji Pfizer-a.

3 polubienia

A to ryby sa zdrowe?
Ilosc rybich chorob i pasozytow zerujacych na rybach jest spora delikatnie mowiac

1 polubienie

@okonek Dlatego spożywanie harmonijnych owoców to podstawa.

Moim celem nie jest kapitalistyczna bijatyka o nieistniejący w ekonomii zysk. Nie mogę narzekać, jeśli społeczeństwo płaci mi emeryturę. Kto chce, to mnie znajdzie nawet tutaj, ale tu mam tylko rozrywkę, a zasadniczą działalność prowadzę w innym miejscu, @waranzkomodo.

@harmonik A jednak wspierasz działalność zarobkową pani Edyty przysparzając jej popularności i dutków…(Piękne i mądre kobiety warto wspierać, nieprawdaż?) Widzę i czuję, że pragniesz sławy i uwagi. “Rozrywka” jak ja nazywa jest tylko kamuflażem. Zdradź mi miejsce Twej właściwej działalności - masz u mnie darmowe lajki suby. Możesz powiedzieć również, że Twój dom to główne miejsce Twej działalności i nauczasz tylko na żywo - wtedy niestety nie skorzystam - zbyt daleko mieszkamy, po za tym rzadko opuszczam teraz moją jaskinię, która jest jedną z głównych siedzib Big Pharmy :wink:

1 polubienie

PS. Zapomniałam wspomnieć @harmonik - u że tak bardzo nie wspierasz kapitalistycznego świata, że aż korzystasz z telefonu, Internetu, biedry za rogiem (gdzie można kupić łatwo dostępne harmonijne owoce) i z paru jeszcze, zapewne, wspierających diabły podskórne współczesnych wynalazków. Nie wiem co robić w tej sytuacji, śmiać się czy płakać…?

2 polubienia

Z internetu korzystam rozrywkowo, choć mądrze, dla lepszego poznawania ludzkości. Gdyby go nie było, nic bym nie stracił, bo zdążyłem ułożyć sobie najmądrzejszy światopogląd bez internetu, z super mądrych książek, czasopism, obserwacji, przemyśleń, doświadczeń. Nie zabiegając o kariery zawodowe, mogłem więcej od innych przeznaczać czasu na układanie najmądrzejszego światopoglądu. Nie gorsze owoce od biedry sprzedają na typowych targowiskach. Edyta Górniak jest nie tylko wybitnie mądra, ale i odważna. Takie warto wspierać.

@harmonik Apropos pani Edyty to jest także piękna i pociągająca, o czym nie wspominasz, żeby ktoś, Broń Ozyrysie!, nie posądził Cię o zauroczenie. Mam nadzieję, że wiesz że wspierając panią Edytę, wspierasz również kapitalistycznie usposobioną część Internetu.

1 polubienie