Myślicie że to diabły podskórne kazały temu 18sto latkowi zabić swoją rodzinę?

Dołożyłem, ale to nic pewnego. Spekulacje.

Nie chce mi się już pisać o tym Smoleńsku ponieważ wiem że to bez sensu pisać z kimś kto na ten temat jest po drugiej stronie (nie ważne której)… Ale czy ten twój brat twierdzi że to zamach tylko dlatego bo nienawidzi Putina? Ja znam dużo osób które uważają że to zamach i wysmiewaja oficjalna wersję a nie są to mohery i nie są nawet Polakami, więc nie ma to nic wspólnego z pis, bo można nawet nie wiedzieć co to jest pis. I są to bardzo mądre osoby… Tylko w Polsce tak się wszystko podzieliło ze jak ktoś uważa że to zamach to jakiś ciemnogrod i za pis… A to nie chodzi o wiarę tylko o fakty…
Według mnie to ludzie za katastrofa chcą wierzyc że to katastrofa :rofl:
Według mnie ludzie za katastrofa to ludzie anty pis, a nie ze za zamachem to pisowcy(w Polsce)

Ale to nie anty-PiS powołał za ciężkie pieniądze polskich podatników, niepoważną podkomisję sejmową Macierewicza i zaangażował za ciężkie pieniądze polskich podatników, w tym moje, niepoważnych ekspertów, śmiesznych profesorów. A fakty są takie, że samolot w tamtych warunkach absolutnie nie miał prawa zejść poniżej 100 m, a on lądował, bo nie znalazł się kilka metrów nad ziemią wskutek idiotycznego wybuchu rosyjskiej bomby, lecz wskutek karygodnej nieodpowiedzialności Lecha Kaczyńskiego i gen Andrzeja Błasika (kto wypowiedział tamte słowa: “śmiało, zmieścisz się”?), który nie tylko dowodził polskim lotnictwem, ale też miał licencję pilota i instruktora, więc powinien choć minimalnie rozumieć, co to znaczy lądować bez widoczności na lotnisku nie wyposażonym w system ILS, i to z pełnymi zbiornikami,paliwa, bez uprzedniego jego zrzucenia. To była skrajna bezmyślność i nieodpowiedzialność.

Oni lądowali, choć absolutnie nie wolno im było tego robić, i to z pełnymi zbiornikami. Tylko cudem mogłoby im się udać wylądować, ale cud nie nastąpił. Schodzili 2x bardziej stromą ścieżką, niż to zaleca instrukcja. Do tego słychać głos II pilota lub nawigatora, odliczającego wysokości, na których znajdował się samolot: 70-50-40-30-20-10 i tragedia, krzyki rozpaczy ginących VIP-ów, ale żadnego wybuchu. A przyrządy cały czas krzyczały: PULL UP (natychmiast przerwij lądowanie i idź w gorę. Ale to nie przy tych bezmyślnych, nieodpowiedzialnych ludziach. Wiesz, że Lech Kaczyński lubił się konsultować z bratem w ważnych tematach? A decyzja o lądowaniu należała do najważniejszych. O kotkach rozmawiali wtedy przez telefony satelitarne? Myślisz, że ich rozmowa nie została nagrana przez nasłuchy Zachodu?. W ten sposób Jarosław i Państwo Polskie są szantażowani groźbą ujawnienia tej rozmowy. Mógłbym napisać książkę o nieodpowiedzialności pisowców.

1 polubienie

ale komisja Macierewicza nie ma nic do tego… Znaczy do myślenia takie jakie mam ja czy ktokolwiek inny kto nawet nie wie że jest jakaś komisja…
I właśnie o to w tym wszystkim chodzi… Taki jest problem ze pomimo tego że był zamach to były też takie okoliczności z których komisja Mak mogła napisać ten pseudo nieprawdziwy raport a mimo to jest to logiczne co on przedstawia ponieważ wzięto do niego tylko te rzeczy które były wygodne dla tej tezy… Tak samo ty teraz możesz pisać to co w ostatniej odpowiedzi i jest to logiczne bo nie bierzesz pod uwagę innych rzeczy o których się nie mówi… Dlatego tak trudno właśnie wybic z łba niektórym katastrofę🤣 bo przecież była mgła był telefon do Jarka, był ktoś pijany itp… I pięknie przykryta reszta… Szkoda strzepic ryja…

Szkoda czasu na niereformowalność i bezmyślność pisowców. Logicznie myślących przekonałbym lewą ręką i z zamkniętymi oczami, i to bez raportu MAK. Wystarczy wysłuchać/przeczytać stenogram z zapisu czarnych skrzynek z głosów w kabinie. W nim do ostatniej chwili nie ma jakiegokolwiek śladu reakcji na jakiś bezmyślny wybuch rosyjskiej bomby. Ja go przeczytałem od pierwszej do ostatniej sekundy. W nim wszystko się logicznie układa, niezależnie od rosyjskich naprowadzaczy “jesteście na kursie i ścieżce”, bo to nie mogło być dokładnie. Próbujący przed nimi lądować Ił-14 o mało co by się rozbił. Pisowcy to zakute pały pod każdym względem, choć nie zarzucam im złej woli, lecz ociężałość umysłową.

Logicznie myślących byś przekonal? Chyba osobę która pierwszy raz słyszy o tym wypadku bo nawet nie jest Polakiem, przedstawiasz jej wszystko co wiesz na temat katastrofy, słuchacie razem nagrań i czytacie raport mak nawet :rofl: to normalne że będzie “wiedzieć” że to katastrofa…
A i pisałem już ze wszystko układa się w logiczna całość bo przecież o to chodziło. I po co ciągle piszesz o tym pisie? Co ma PiS do zamachu? To właśnie ja mogę pisać o ociazalosci umysłowej ale fanatykow anty pisiorow bo ty jesteś tu jednym z nich i właśnie nonstop nie daje ci ten temat spokoju… Każdemu innemu jak nie Polakowi anty pis, idzie spokojnie przedstawić obie wersje i nie broni na przekór tak zajadle tego że to katastrofa pancerna brzoza i koniec…

Nawet mam wykształcenie po linii mechaniczno-lotniczej. O faktach z tamtej katastrofy mógłbym napisać książkę, ale pisowcy nawet by na nią nie spojrzeli, bo ich ogłupienie i ociężałość umysłowa są totalne.

Kolejny z obsesja pisowcow XD
Ale o to mi chodzi ze możesz być nawet najlepszym ekspertem lotniczym i na podstawie tego co wiadomo z raportu mak możesz stwierdzić że to katastrofa ale co z tego? Możesz napisać książkę i ktoś inny też może bo jest odpowiednia historia na katastrofę wycięta jako fragment że wszystkich wydarzeń tego wypadku… Więc pisz, tylko osoba myśląca nie będzie traktować tego poważnie. Aha i napisałeś, że mógłbyś napisać o faktach z tamtej katastrofy… No właśnie tylko o tym co pasuje do tej teorii…

Do faktów należy też, że załoga wyłączyła wysokościomierz barometryczny, aby zneutralizować alarm, a leciała na wysokościomierzu radiowym, nie uwzględniając, że przed pasem lądowania było duże obniżenie szerokiego jaru, więc nie mieli żadnego zapasu na bezpieczne lądowanie, a nawet byli poniżej poziomu pasa. Gdyby za tę katastrofę obciążyć Prezesa, PiS nie wypłaciłby się przez dziesięciolecia.

A co powiesz na to że prawda o samolocie jest taka jak piszesz ty, ale jednocześnie był zamach? Zamach zrobiony w inny sposób… Raport mak dotyczy tylko tego konkretnego samolotu ale przecież pojawiaja się głosy o Białorusi o Litwie o drugim samolocie o pociągu… Napiszesz że nie wiesz czy był zamach w takim razie czy jednak na przekór powiesz ze nie? Chodzi ci tylko o ten samolot czy ogólnie nie znając szczegółów powiesz ze zamach to brednie? :rofl:

Chodzi o to ze obie strony (całość, podział jest tylko dla ludu) po wypadku celowo skupily się na tym jednym samolocie celowo sklocajac społeczeństwo, katastrofa tupolewa mogła być taka jak przedstawia mak a komisja Macierewicza służy do całkowitego zatarcia prawdziwej wersji dając ciemnemu ludowi tylko dwie opcje: katastrofa albo zamach według Macierewicza… A tak na prawdę było całkiem inaczej i tak mogło właśnie być. A ten tupolew który uważasz że była katastrofa, no byl tam rozbił się ale byli tam tylko piloci, ciała dowieziono później.
To jest najbardziej logiczne. Mogę dać Ci linka na priv do materiałów o podstawionym tupolewie, o tym że Lecha Kaczyńskiego w piątek i w sobotę w ogóle nie było w Polsce wiec nie było go w tym samolocie.

Diabły kazały a on wykonał… straszne. Dzisiaj natomiast przeczytałam, że gość pobił i zgwałcił swoją matkę :woman_facepalming: masakra :roll_eyes:

Gwalty kazirodcze wcale takie rzadkie nie sa. Tu news, bo synek mamusie a nie tatus corke.

Zapętliłeś się kolego. Lech Kaczyński przed wyborami prezydenckimi 2010 miał niskie notowania, bo nie cieszył się popularnością w Polsce. Był w nich dopiero na trzecim miejscu. Po co Rosjanie mieliby zabijać kogoś, kto za 3 miesiące przestałby pełnić urząd? Po drugie, kulisy takiego zamachu Rosjan na prezydencki samolot Polski, państwa należącego do NATO, z całym Naczelnym Dowództwem Polskich Sił Zbrojnych, stanowiłby całkowicie wystarczający powód do zaatakowania Rosji przez USA i NATO, które nad Rosją zawsze miały przewagę militarną, a takiego zamachu nie dałoby się ukryć przed NATO. Jesteś na bakier z myśleniem, bo kombinujesz jak koń pod górkę, aby tylko było na twoje pisowskie nielogiczności. W takiej wojnie USA i Zachód też poniosłyby ogromne straty, i w imię czego, niepoważnego Lecha Kaczyńskiego?

Tu mały sondaż przed tamtymi wyborami.

1 polubienie

Ale co mnie obchodzi rosja? I notowania Kaczyńskiego w sondażach… Pisalem ci już wyzej o tej Rosji? Nonstop piszesz o tej Rosji, i na podstawie tego drwisz że był zamach… To ty masz chyba jakieś ograniczone myślenie w tym temacie… Napisałem Ci w ostatnim poście najbardziej prawdopodobna wersję zdarzeń…

Zresztą nie za 3 miesiące… Wybory wtedy miały być w grudniu.

Jesteś niepoważny jak typowy pisowiec, któremu nie chciało się odsłuchać czarnej skrzynki z odgłosami z kabiny, ani przeczytać stenogramów z tych nagrań, A tam jest wszystko, ale nie dla niepoważnych. Tymi taśmami zajmowali się najlepsi eksperci. Gdyby mieli jakieś wątpliwości, nie kryliby tego. Oni lądowali, choć nie wolno im było tego robić, i to z pełnymi zbiornikami bez widoczności. Możesz wysłać linka, a czemu nie na forum?

Nie wiedz, co mówisz.

No tak! :rofl: Kaczyński mial być prezydentem do grudnia 2010…

Na serio nie chce mi się już o tym pisać bo w ogóle nie bierzesz pod uwagę tego co ja pisze tylko cały czas to samo swoje powtarzasz co dla mnie jest śmieszne i nieistotne i jeszcze mnie obrazasz… … JesCze ta naiwność że gdyby ktoś miał wątpliwości to nie krył by tego… Wątpliwości maja ci z których teraz byś się nabijal i nie chodzi mi o jakąś komisje Macierewicza…

Może lepiej nie będę Ci go wysyłał, trochę się boję🤣 a i tak nie uwierzysz…