Myślicie że to diabły podskórne kazały temu 18sto latkowi zabić swoją rodzinę?

Smutne to jak można zmarnować sobie życie w jedną noc…

1 polubienie

Trochę mało o tym podałeś…Dołożę

Gdyby jadł słodkie harmonijne owoce to diabły podskórne mogły nie dać o sobie znać?

1 polubienie

Chyba jednak nie odczytałeś dobrze genialności Prezesa odnośnie sprawy Mariana Banasia

To raczej pewne, choć nie znamy podłoża konfliktu.

1 polubienie

Coś nie tak z Linkiem. Wchodzi główna WP. Ale jeżeli chodzi o genialnosc prezesa to tak i tak wychodzi na moje…

Tamten artykuł z linka wcięło. Może poszukam go w historii. Inne może mniej by Cię zdegustowały, Ten jednak jest lepszy. ale co Ci będę ich żałował

O ten artykuł mi chodziło.

Przecież każdy z tych wariantów to wojna pis z banasiem… Wyborcy anty pis którzy 2 miesiące temu szczekali na banasia, teraz życzą mu jak najlepszej pracy na stanowisku i nie przeszkadza im już jego historia… Uważam że o to chodziło prezesowi Kaczyńskiemu a wojna to tylko narzędzie do uciszenia krytyki i wybielenia pis…

Ale ten artykuł krzycząco zaprzecza Twojej tezie o genialnym rozegraniu przez Prezesa celowej sprawy Banasia. Jeśli tego nie widzisz, to raczej jesteś ślepy jak typowy pisowiec, wierzący w rosyjski zamach na polski Tu-154M w Smoleńsku. Bo nikt myślący nie traciłby swego twardego elektoratu dla takiej bezmyślnej wojenki.

Radziecki uczony badał pchłę. Wyrwał jej nogę, zawołał “Hop” i pchła skoczyła. Wyrwał następną, zawołał “Hop”, pchła skoczyła. Kontynuował więc eksperyment i w końcu zapisał w notatkach: “Po wyrwaniu pchle sześciu nóg, pchła straciła słuch”. I Twoje wnioski i spostrzeżenia są mniej więcej tak błyskotliwe :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Pokusiłem go. Nie wiedziałem że chłopak będzie taki podatny na głosy wewnętrzne.

Wyrywanie kończyn stworzeniom to barbarzyństwo.

No ale tak jest i trzeba się z tym pogodzić…

Zara ale jak pis mógł na tym stracił elektorat? Przecież o to chodzi ze swojego już nie stracił a mógł tylko zyskać… Bo pokazał że niby nie chce tego banasia na stanowisku i całkowicie się od niego odcina… Przecież wiem że wybuch afery to nie celowe działanie prezesa, chodzi mi o tą wojnę… Która była najlepszym z możliwych wyjść dla pis, bo swoim pokazał że banasia nie chce a nawet wyborcą anty pis, Banaś już nie przeszkadza… I można działać dalaj tak jak miało to być przed wybuchem afery…

Jakbyś dokładniej przeczytał linki, to byś miał szanse zobaczyć, że się zapętliłeś podobnie, jak pisowcy na czele swojego elektoratu gremialnie uwierzyli w rosyjski zamach na polski Tu-154M, choć to było super bezmyślne.

Jakie linki? Co mnie obchodzą te linki? Według ciebie to co w mediach to jest prawda i tylko to jest prawda… Takie są oficjalne teorie na temat pis i banasia że prezes ma wojnę z banasiem… Ale według mnie tak nie jest… To wszystko celowo wykreowane więc po co mam czytać artykuły na temat banasia… A zamach był… To ty pokazujesz że jesteś totalnym ignorantem, nie znając w ogóle szczegółow smoleńska a od 10 lat powtarzasz że to Rosjanie…

I w ogole to zastanawiam się czemu nie możesz dopuścić że jest tak jak ja uważam? Przecież to nic niewiarygodnego, nierealnego… Media piszą to co widza więc jaki to problem z realizacją dla prezesa i banasia… :rofl:

Wszyscy pisza o mafia o ośmiornica pis, a nagle wierzą w to że Banaś i prezes maja focha na siebie o to… No o co? Przeciez prezes wiedział jaki jest Banaś i bez wybuchu afery… Więc co za problem pokazać dla ciemnego ludu że prezes jest wku**iony na banasia i chce żeby się podał do dymisji, a tak na prawdę maja to w dupie…

1 polubienie

Każdy ma prawo się mylić :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Media, rządowe i opozycyjne, robią swoją politykę, oraz starają się dopaść drugą stronę na jej potknięciach, by jej dokopać, a samej zyskać. Mają swoich dziennikarzy śledczych, mają prawo wglądu w większość działań instytucji publicznych, Dlatego mogą uderzać tam, gdzie zaboli drugą stronę. Dlatego nie jest rozsądne lekceważenie mediów, w tym Twój stosunek do moich linków. Nie traktuję opinii medialnych jako świętości. Ale też wypada zauważyć, dostrzec, że cały dostęp do informacji zawdzięczamy mediom, o ile nie potrafimy tego, co Ilona Jail Kubacka, czyli podróżować poza ciałem.

W sumie jesteś łebskim facetem, ale jeśli nie masz poprawnej percepcji, możesz się zapętlić. A światopoglądowo to ciężko, abyś ją miał, bo do tego trzeba mieć jeszcze większy łeb. Jak wiesz zapewne, większość pisowców to katolicy, wyznający światopogląd kościelny, a ten za mądry nie jest, to znaczy w co najmniej 80 % jest nielogiczny, inaczej ogłupia. Prezes katolik światopoglądowo jest bardzo ogłupiony, ograniczony, co nie znaczy, że ja mu zarzucam celową złą wolę.

Wystarczy znać światopogląd chrześcijański, w tym kościelny, katolicki, aby wiedzieć, jak myślą pisowcy. Mam brata pisowca. Chyba nie przeczytał w swym 66-letnim życiu ani jednej książki. Dobry z niego człowiek, ale wierzy w percepcję PiS-u, w tym w wersję rosyjskiego zamachu na polski Tu-154M, choć jest to super bezmyślne. No ale jak się nie chce samemu pomyśleć i sięgnąć do logicznych, rzetelnych źródeł, to trzeba się oprzeć na bezmyślności i manipulacji innych,

Jak znajdę czas i chęci, to pomogę Ci uwolnić się od bezmyślności tezy o rosyjskim zamachu na polski Tu-154.