Myślicie, że to możliwe?

Taa absurd - żona oddalona od męża 2 metry w dzień, a w nocy ten tego na centymetry

2 polubienia

Niemcy już sobie poradzili bez zamykania parków i myjni samochodowych.

Testy są w pierwszej kolejności dla lekarzy, pielęgniarek czy ratowników w R, dla ciebie są odpłatne 400 / 500 zł w prywatnej stacji, teraz ich pełno powstaje, diagnoza w 48 godzin, ale i tak trzeba do lekarza iść by to przetłumaczył bardziej po ludzku z medycznego. to nie działa jak tłumaczenie krowie w rowie ze trawa jest zielona, bo nieraz są jeszcze potrzebne badania krwi czy się ma odpowiednią ilość przeciwciał, a to wymaga być na czczo, wszelki alkohol eliminuje z badań, badanie krwi jest płatne w twoim przypadku. Zwolnieni z opłat są jedynie zarażeni i dodatni, niemniej ja nic nie płaciłem / wszystkie badania ekip zapłacił inwestor. Byli Ukraińcy był porządek, zjeżdżają się hm rodacy i zaczyna się bagno. Czemu tak trudno zrozumieć że zakaz to zakaz, a nie jego nagminne i świadome łamanie

Nie smuć się mi przypisali podwójnie zagrożony i trzeba z tym żyć, kolejny tydzień bo był kolejny test wirusa i potem wynik, albo zawał

taki plan to ma chyba kazdy powaznie myslacy rzad.
jesli im sie udalo zatrzymac wzrost zachorowan tymi srodkami jakie zastosowali do tej pory to tylko sie cieszyc.

2 polubienia

A w Polonii mandacik 500 zł, cud że nie kasują w stacjach paliw

Pieski to już wychodzą na spacery resztkami sil… :sweat_smile:

2 polubienia

ludzie nawet nie potrafia wybrać…
Spotkalem mojego ksiedza.On nadaje,ja odbieram…Inaczej sie nie da…Jestesmy w pewien sposob"umówieni".
I tak bedzie.Nasze Świeta w tym roku,bedą inne

2 polubienia